Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem a babát?...

Miért nem érzem a babát? Kezdek bepánikolni

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 29 hetes vagyok. 17.héttől érzem a babát. A 24.hétig folyamatosan mozgott, egész nap meg sem állt. Azóta van, hogy egész nap nem érzem, vagy csak napi 1-2x. Ma is 1x éreztem és az sem biztos, hogy ő volt. Szerdán UH-n minden rendben volt, de ott is aludt éppen. Doki korábban azt mondta, hogy 5-10x kellene egy nap mozognia. Már olyan sincs, hogy aktív óra/félóra, örülök, ha egyet rúg.

Amúgy elvileg még sok a helye odabent.



2020. dec. 26. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj, főleg ne pánikolj. Mikor én voltam terhes, volt hogy napokig egyszer sem éreztem megmozdulni, valószínűleg ilyenkor ő is pont akkor mozog, amikor Te, és az egyszerre mozgást nem érzed.


29 hetesen azért már elég nagy baba, ne aggódj. Egyél meg egy túró rudit, vagy valami édeset, nálam utána volt mindig egy kis feszkelodes. 😉


Ne aggódj, élvezd a terhesség utolsó harmadát.

2020. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem reagált soha se csokira, se kávéra, se kólára. A cukrom meg még alacsony is...

Szívhangfigyelővel rá szoktam hallgatni, akkor néha megmoccan, de akkor sem mindig.

2020. dec. 26. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Lusta napja van. Az enyém is szokott olyat csinálni hogy a nap nagy részében alszik, rájuk is hat az időjárás.
2020. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De neki inkább lusta hetei vannak :( Most mintha láttuk volna csuklani. Érezni nem éreztem, de egy helyen lültetett a hasam egy 2percig kb. Képpel finoman lehetett érezni, a pulzusomnál lassabb volt. Viszont belülről nem éreztem.
2020. dec. 26. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok.. De nekem is 1-2 hete sokkal lustibb. Alig alig mozog.. Szerintem ő alapból egy nyugisabb baba lesz. Tényleg napi egyszer kétszer jelentkezik be. A lepény is elől fekvő a baba meg totál háttal van, inkább befelé rugdos. De a lányom hozzá képest a pocakba is sokkal aktívabb volt mint ő.. Most 16 hónapos de hát egy örök mozgó egy percre sem ül le. Most kisfiút várok. Bízom benne hogy nyugisabb természet lesz. Amúgy lehet front, ez a punnyadt téli idő. Meg sokat alszanak még azért.
2020. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!