Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen ugyanaz a hasam ,...

20 hetesen ugyanaz a hasam , mind mikor terhes nem voltam, baj? A mozgást érzem de nem látni kívülről még

Figyelt kérdés
Sziasztok ,20 hetes vagyok. Amugyis hasra hízós típus vagyok 59 kiló 160 centi . Ha hízom hasra hízom, de azt vettem észre így 5 hónaposan végkép nem kerek, a gyomromnál kicsit nagyob meg lent is egy kicsit nagyobb a hasam, de azt is csak esténként reggelre szinte eltűnik , néha még azt is gondolom hogy igy 5 hónapos terhesen kisebb reggelente a hasam mind mikor még nem voltam terhes. Estère sem kerek mind a velem egyidős kismamiknak de akor látni a pocimm nagyobbnak, reggel szinte semmi vagyy max anyi ami akor volt mikor nem voltam terhes. Kisebb a babám vagy valami nincs rendben szerintetek?? Mozogni mozog érzek pici rugast regel meg este de azt sem érzem rendesen. 😊😊 szóval ki volt még igy mind én ?? lehet valami bajj a babámmal lasabb fejlődés vagy bármi?? (Helyesírásért előre bocsi) és előre köszönöm válaszokat :))

2020. dec. 27. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak akkor látszott a hasam, amikor háton feküdtem, mondjuk nekem mindig homorú volt a hasam, így akkor is csak egy kis, kemény púp volt az elején. A 6. hónap után már látszott ruhában is, állva, de a végére se volt hatalmas pocakom; az utolsó vérvételen gyanakodva megkérdezte a nővér, hogy egyáltalán terhes vagyok-e, mert a kismamákat előre kell engedni :'D
2020. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

26hetes terhes voltam, mikor elsőre megkérdezték a távoli ismerősök, hogy ne haragudjak már, nem kombinálni akarnak, csak nem terhes vagyok?


Addig semmi nem látszott az ég világon. A 8. Hónaptól viszont olyan durván nőtt a hasam, hogy azt hittem kidurran.

2020. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem de biztos kerekedett neked ?? ha még kicsi is volt.. mert nekem hasam van de azt inkább zsirfeleslegnek nevezném nem terhespocinak haha 😁
2020. dec. 27. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok még most sem egyértelmű ,hogy babát várok. Csak aki tudja. Ha valaki rámnéz aki nem ismer simán azt mondaná hogy kövér vagyok . Első terhesség.
2020. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!