Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell számolni a magzatm...

Hogyan kell számolni a magzatmozgást?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ha több mozgás van egymás után, azt egynek számoljuk. Na de mit számolunk bele.

Számít, ha kinyomja magát? Ha "hullámzik", helyezkedik? Vagy csak a rúgások?

És mi van azokkal a mozgásokkal, amiket nem tudok azonosítani, hogy tényleg a baba volt-e?



2020. dec. 27. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lényeges ez?
2020. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nagyon keveset érzem a babámat és a doki annyit mondott, legyen meg a napi 5-10 mozgás.
2020. dec. 27. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is érzed az már oké.
2020. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén?

Én elkezdtem... Mert a védőnő ideadta a papírt... De igazából csak azért van hogy beparázz ha pl van egy lusta napja a babának.

A dokim mindig kérdezte hogy mozog szokás szerint? Igen! Akkor oké. Nézett szivhangot azis oké volt.


38 hétbe vagyok egész nap mozog nekem ennyi elég, úgyis észreveszed ha valami nem olyan mint szokott lenni.


Anyum mondta hogy ha neki annó velem így kellett volna ... Akkor minden második nap rohangalhatott volna a kórházba mert irtó lusta baba voltam 😅

2020. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fú ez a magzatmozgas számolás volt a legnagyobb kínlódás a 3 napos kórházi tartózkodásom alatt.


Hozzatenném az én lányom alig mozgott. Amúgyis kicsi volt, sosem rúgta szét az oldalam.


(kinti élete alatt is rengeteget aludt/alszik és nem egy pörgős)


Persze nem lebeszélni akarlak, mert legyen mozgás, de nem mindenkinek vannak heves mozgások :)

2020. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is kisebb a kislányom :)
2020. dec. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!