Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok és két órás...

13 hetes vagyok és két órás autó út után,meg az előtte való egész napos főzés után egy kis ujjhegynyi vérzés volt a wc papíron,utána pedig már csak min.barnázás.Mára pedig szinte már nincs is.Minden rendben? Csak a megerőltetés miatt volt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos mi így nem tudhatjuk.Mindenképpen orvos!
2020. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet semmi és lehet baj is


Orvos!

2020. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem már a 7 és 8 hét közöttől barnázásom van hébe hóba, aminek nem tudják az okát. 23án voltunk a genetikain ott minden rendben volt.
2020. dec. 28. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nézzen meg orvos!


Lehet hajszáler pattant el, de lehet komolyabb baj is.


Pihenj többet, amikor azt érzed le kell dőlnöd, hát dőlj! Nem véletlenül jelez a tested.

2020. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasolnó csak a 20. hét környékén. Elmentem az ügyeletre h mrgnyugodjak. Megnézték a szívhangot meg a doki megvizsgált nem talált semmit. Azt mondta h valószinű h megerőltettem magam és mondta h pihenjek sokat. Hallasan már 2 hónapos a kisasszony. 🙂
2020. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!