Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinél fordult már itt elő...

Valakinél fordult már itt elő "rejtett terhesség"?

Figyelt kérdés

Eléggé aggódom, habár 3 menstruáció és pont 3 negatív gyorsteszten vagyok túl. Elég rövidek voltak eddig is a menstruációim, az első nap kibírhattalan gyógyszer nélkül, majd a 3-on már alig van és további 3-4 napig enyhe/enyhébb. Sajnos nagyon túlgondolok mindent és szeretném véglegesne kizárni a terhességet. Nőgyógyászhoz szeretnék menni, viszont járványhelyzet van és nem tudom mivel állítsak be. Sose voltam, plusz elég érdekesen nézne ki, hogy csak kérném, hogy nézze meg nem vagyok e terhes.

Valakinél már volt, hogy kvázi nem vette észre/nem tudta, hogy gyereket vár?

Mit kellene tennem?



2020. dec. 28. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nagyon valószínű hogy vagy terhes. 3 hónap már sok idő
2020. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Sose voltál még nőgyógyásznál? Miért, hány éves vagy, 12?

Egyébként ha valaki terhességre gyanakszik, elmegy, elmondja, orvos megvizsgál, UH megnéz, és választ kapsz mindenre.

Azért ha nemi életet élsz, nem ártana rendszeresen orvoshoz is járni. Rákszűrés miatt ha másért nem.

2020. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Na itt az álterhes. Pszichiáterhez menj, de azt gyorsan. Ne nőgyogyihoz.
2020. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Azért már illett volna megjelenned egy nőgyógyásznál... sztem túlgondolod.
2020. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ugye csak túl gondoltad?
2021. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!