Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mi a teendő? Bővebb...

Ilyenkor mi a teendő? Bővebb sztori lent.

Figyelt kérdés
Nagyjából már 7-8 hónapja tart egy szexkapcsolatom. Megbeszéltük a lánnyal hogy ezen idő alatt csak egymással fekszünk le. Nincs félredugogatás stb. Ehhez mind a ketten tartottuk is magunkat. Ő gyógyszert szedett már hosszú ideje. Ezért az aktus végén én nem vettem ki soha időben hanem mindig benne végeztem el a kis dolgom ( tudom hogy a gyógyszer 100%os biztonságot nem ad ), majd mindig ment kifolyatni magából amit kell. Na de bekövetkezett a baj.. Nem tudom hogy de teherbe esett. Lehet leállt a gyógyszerrel a tudomon kívül? Én mondtam neki hogy most nagyon de nagyon de nagyon nem lenne alkalmas egy baba ( bármennyire is gyerek párti vagyok ). De ő iszonyatosan ragaszkodik hozzá. Én most vagyok éppen építkezés és miegymás közepén. Egy gyereket nem tudnék fenntartani.. megadni neki mindent. Rengeteg kiadásom van. Pláne úgy hogy a lány nem dolgozik. Mit tudnék tenni ezügyben?? Kicsit úgy érzem tőrbe lettem csalva.. és sakk matt.

2020. dec. 29. 01:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Kifolyatni? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Mire te kihúztad belőle a szerszámodat már a srácok biztos helyen voltak.

Te is írod, hogy nem 100%-os, akkor nem tudom miért csodálkozol.

Nem tudsz mit tenni

2020. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha szex és más semmi kapcsolatot tartotok, akkor abba gyereket szülni csak kín. Vagy nagyon ritkán áldás. Mihamarabb döntsetek.
2020. dec. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát ő szerelmes belém. Én is szeretem de nem vagyok szerelmes. És a gyerekvállalást nem így képzeltem volna el. Főleg így hogy még nem is laktunk együtt meg semmi. Nincs mire alapozni. Én is épp építkezés közepén vagyok. Rengeteg kiadásom van a házra. Nem tudnék mindent megadni se a gyereknek se az anyjának. És ő hajthatatlan afelől hogy megtartsuk. Feltámadtak benne az anyai ösztönök.
2020. dec. 29. 02:59
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

Abszolút megértelek. Próbáljátok ezt megbeszélni mihamarabb. Minél tovább húzódik, annál rosszabb lesz. Én személy szerint nem látok nagy esélyt arra, hogy a gyerek egy egészséges családba szülessen bele.


Nincs családom, nincs gyerekem, de szerintem az anyagi biztonság sok embernél nincs meg, mégis képesek megoldani. Remélem majd más mihamarabb kijavít ha nagy blődséget mondok. Itt inkább az a gond, hogy számodra ez egy szexkapcsolat.


Remélem mihamarabb lesz valaki aki érdemi tanácsot tud neked adni!


(#2)

2020. dec. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát vagy vele maradsz szerelem nélkül vagy fizeted majd a gyerektartást. kb ez a 2 lehetőség van ha ő meg akarja tartani, mert sajnos az apasági tesztet nem fogod tudni elkerülni ha téged jelöl meg apának. Kicsit tényleg olyan, mintha ezzel akarna megfogni...ha tényleg te vagy az apa.
2020. dec. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Butaság volt egy csak szexkapcsolatban csak és kizárólag rábíznod a védekezést. De ez most már mindegy.


Az hogy szándékosan lettél-e tőrbe csalva vagy egyszerű véletlen az már sosem fog kiderülni biztosra. De utólag már kb ez is mindegy, mert a végeredményen ez sem változtat.


Nem kell vele maradnod, viszont gyerektartást fizetned kell ha valóban te vagy az apa.


Amúgy biztos, hogy terhes és nem csak azt kamuzza?

2020. dec. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Én nem értem, hogy ezt miért csinálják egyes nők! Én 15 évig szedtem a fogamzásgátlót és sosem voltam terhes. Szerintem ebben a helyzetben nem te vagy hibás, sőt. Én azt gondolom ha igazán szeret, akkor belátja, hogy ezzel nem tarthat meg. Mond meg neki, hogy ha erőszakoskodik, ezzel elveszít végleg. Ennyire nem lehet hülye. Próbálj meg a lelkére hatni, bár szerintem ez szándékos és ha eldöntötte, akkor mindegy mit teszel. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe keveredtél. Majd írd meg hogyan döntött.
2020. dec. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

mindig benne végeztem el a kis dolgom


Azért ez egészen mást jelent, mint amire te használod...

2020. dec. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom,átvertek valószínűleg. Én a helyedben nem maradnék vele, hiszen nem vagy belé szerelmes, és így elszalasztanád a lehetőségét annak, hogy később valóban azzal alapíts családot, akivel úgy érzed le szeretnéd élni az életedet. Anyagilag támogasd a gyereket, találkozz vele, törődj vele, de az anyjával ne jöjjetek össze. Lehet átgondolja ezt még, ha tudatod vele, hogy ettől még nem lesztek egy pár.
2020. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%
Számomra sem érthető ez a gyógyszer melletti teherbeesés.10 évig szedtem fogamzásgátlót, soha semmi baj nem volt.Jaj mondjuk egyik ismerősöm is szedte, és terhes lett, de ő be is vallotta,hogy néha egy-két szem kimaradt, nem gondolta hogy ebből baj lehet...hát valószinű, hogy a hölgyemény is így eshetett teherbe.Ha meg akarja tartani a babát az ellen nem tehetsz semmit, próbálj vele beszélni.
2020. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!