Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is barnázott progeszteron...

Más is barnázott progeszteron szedése mellett?

Figyelt kérdés
Világos barna folyásom van és kicsit félek mivel eleve ez miatt kaptam. El is múlt tőle és aggaszt hogy miért jöhetett elő újra

2020. dec. 29. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Én nem barnázok egyáltalán a progi használata alatt.Ez nem túl jó amit írtál.Milyen dózisban kapod?Nem lehet,hogy kevés?
2020. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Napi 2x1 adagot kaptam.

Fel is hívtam dokimat de csak annyit mondott hogy amig nem vérzek és görcsölök ne izguljak és lehet csak a szervezetem érzi úgy hogy meg fog jönni. Nem tudom furának érzem...6.án kéne megjönnie amúgy.

7 hetes terhes vagyok és már volt egy vetélésém ezért félek.

2020. dec. 29. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
2-szer hány mg?Mert nem mindegy.Én 2-szer 400 mg-os hüvelykúpot kaptam inszemináció miatt.
2020. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

En most a 10 hetet járom, a hetedik héten barnaztam. Azóta (lekopogom) semmi. Napi 3*1 huvelytablettat kapok. En a helyedben megnezetnem magam egy másik dokival is... Bár az is igaz, hogy ha mennie kell menni fog progi ide vagy oda... Es akkor jobb is, mármint fene se tudja mennyire lenne beteg vagy még rosszabb, hogy kihordod es a 3. trimeszterben adja vissza a kulcsokat...

Nekem is elment a babam augusztusban. Tudom mit érzel. Nem akartalak nagyon megijeszteni,de en addig mennék amíg van rá remény...

Nagyon-nagyon szorítok. Kérlek majd írd meg mi lett veletek

2020. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi miatt lehetett, felhívtam az orvost ismét de újra mondta,hogy normális, de azóta el is múlt és minden rendben.:)
2021. jan. 6. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta minden ok? En is 2x1et szedek. 5+2 napos vagyok és progi ellenére volt barnázás nagyon halvány de aggaszt. Neked emelete a dózist a doki? Köszi
2021. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem emelte.
2021. jan. 9. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!