Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy ne rettegjek...

Mit tegyek hogy ne rettegjek a vetéléstől?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, nyáron volt vetélésem. Minden nap minden percben azért rettegek nehogy újra megtörténjen, állandóan a dokihoz rohannék hogy ránézzenek a picire hogy jól van-e stb... Mit tegyek hogy ne szorongjak állandóan?

2020. dec. 29. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én speciel kerestem magamnak dilidokit. Nem jó a szorongás, és kezelhető is, teljesen feleslegesen szenvedsz. Én a helyedben orvoshoz fordulnék, nem ördögtől való az.

Egyébként ha már volt vetélésed, nem adtak most progeszteront? Szerintem kérj a nőgyógyászodtól, tök alap terhességmegtartó hormon és túl se lehet adagolni.

2020. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magnézium ☺️ az megnyugtato. Plusz muszáj pozitívan gondolkodni. Én pl fosulin vizsga elott igyekeztem úgy beprogramozni az agyamat, hogy márpedig sikerülni fog a vizsga, akkor is, ha nem vtam rá teljesen felkeszulve, egyszerűen eldontottem, hogy még csinálom, akármi is lesz. Nem hagytam alternatív lehetőséget.

Így igyekeznek a vetélés után is beprogramozni az agyamat, csak pozitív kimenetelre koncentrálni. Fejben eldonteni.


Plusz nagyon kicsi az esélye, hogy újra eloforduljon.


Egyébként én is elveteltem egy hónapja, úgyhogy mindezt igyekszem majd gyakorolni magam is.

2020. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakember? Nekem is volt vegèlèsem, utàna az nyugtatott meg, amikor rendszeresen èreztem a mozgàst.
2020. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miután túl voltunk a kritikus 12 héten, azon rettegtem, hogy nehogy kiderüljön, hogy van valami genetikai problémája, amiért el kell vetetni, az utolsó harmadban pedig azon, hogy rendben menjen a szülés, nehogy valami maradandó sérülése legyen oxigénhiány miatt pl. Mióta megszületett azon rettegek, nehogy álmában félrenyeljen és megfulladjon, vagy ráessen valami...
2020. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!