Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a második...

Létezik, hogy a második terheseg alatt később érzem a magzat mozgást mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
Az első terhesegem alatt 15 hetesen sejtettem 17 hetesen biztos voltam benne, 18 hetesen már szinte örök mozgó volt... Most 18 hetes vagyok... 2naponta vagy 3 naponta érzek egy egy lökést vagy erősebb rugast.. Most már 2 napja semmi. Normális ez? KB 14-15 hetesen már sejtettem itt is valamit. Csak az első terhesegemnel mindig egyre több mozgást éreztem.. Mi lehet a gond? 16 hetesen voltam orvosnál ott is mozgott az uh.n minden okes volt... Most megyek 20 hetesen a genetika uh.ra utána 3het múlva a dokimhoz. Ha minden rendben van a genetika uh.n akkor ezzel nem kell foglalkoznom? A lányom születése óta nagyon pörgős. Lehet, hogy a kisteso nyugodtabb lesz vagy nincs össze függés?

2020. dec. 30. 10:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam,hogy 25kg.ot híztam a lányommal. És terheseg előtt 53kgval kezdtem vékony lapos hassal. Most 61kgval kezdem, ugyanannyi vagyok. De a hasamon van megmaradt háj, és melso fali a méhlepény. És hátra nyúló a mehem.. A lányommal ilyenek meg nem voltak.. Hátsó fali méhlepény. És normális alakú mehem volt..
2020. dec. 30. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellsőfali lepénynél később lehet érezni. Az nem volt egyértelmű az írásodból, hogy hol helyezkedik el most a méhlepény.
2020. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellsőfalival alapból később lehet érezni
2020. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
12 héten nézték akkor melso fali volt. Amior a dokinál voltam 16 hetesen akkor csak mutatta, hogy ott a méhlepény a baba feje teste lába ennyi. Adatokat nem mert... Nem tudom azóta változhat a méhlepény helye?
2020. dec. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!