Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hétben vagyok. Ha netán...

5+2 hétben vagyok. Ha netán megjonnie a bajom, menjek ügyeletre? (többi lent) Összevissza jár meg a bajom és most igazából szombatra nem várom.

Figyelt kérdés
De 27en vasárnap pozitívat teszteltem mivel erős mell fájdalmam volt és felismertem ezt az érzést. De fura h igazából 1 héttel menzi előtt már tünetem van és elég erős pozi tesztem. És azóta is erősödött. Ha ne adj Isten hétvégén mutatkozna a bajom menjek ügyeletre vagy hagyjam h történjen aminek történnie kell. Dokinál voltam de csak megvastagodott mehnyalkahartyat látott 5+0 héten.
2020. dec. 31. 18:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve a kérdésem még h ilyenkor még tudnak vmit csinálni, vagy akkor ennek a terhességnek annyi??
2020. dec. 31. 18:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen menj ügyeletre ha szükséges. De sok mindent nem tudnak érted tenni. Kaphatsz progit de az csak akkor ér valamit ha valóban kevés a progeszteron szinted, ha nem kevés akkor max placebo.
2020. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dufastont már szedem 2 baja napi kettőt. Mivel volt kaparasom nyaron
2020. dec. 31. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Attól,hogy "megjön"nem kell feltétlenül megrémülni,mert lehet csak a tested "emlékszik"a menzeszre és ezért véreznél.Lehet köv,hónapban már nem jönne meg.Azért progeszteront felírhatott volna az orvosod vészhelyzetre,mert az segíthet erős vérzés esetén.Ha ennyire félsz akkor persze menj be az ügyeletre hogy megnyugodj.Valószínű le fognak tolni,hogy minek mentél de ne törődj vele
2020. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy meg jön
2020. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyógyszer amit szedsz elegendő kell,hogy legyen.Akkor szedd és ne idegeskedj
2020. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jön meg,csak úgy érzi a Kérdező
2020. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a még nyugtató válaszokat. Amúgy nem érzem h meg akarna jönni, nem gorcsolok nem maszatolok. Csak épp tartok tőle és azért kérdeztem inkább még most h tudjam mit tegyek ha úgy van.
2020. dec. 31. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,semmi baj nincsen!Szép babavárást :)
2020. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
A bajod🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!