Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat-e a babának, ha már...

Árthat-e a babának, ha már egy hónapja orrsprayt (Rhinospray) használok? Most 24 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Sajnos elkaptam a covidot, de szerencsére csak náthát és íz-és szaglásvesztés okozott.
2021. jan. 1. 08:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg nem szabadna. De gondolom mielőtt elkezdted használni, megbeszélted az orvosoddal.
2021. jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
De 1 hónapja nem múlt el a nátha, vagy nem értem, miért használod még?
2021. jan. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

"Terhesség és szoptatás és termékenység

Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.


A Rhinospray plus oldatos orrspray a terhesség első három hónapjában nem alkalmazható. A terhesség későbbi szakában és szoptatás ideje alatt kizárólag orvosi javaslatra alkalmazható.


Nem áll rendelkezésre a Rhinospray plus oldatos orrspray termékenységre gyakorolt hatására utaló adat."



Amúgy ügyesen rászoktattad magad. Mi a faxnak egy hónapig orrsprayt használni?

2021. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
A rhinkspray kB tengervíz. Nem árt
2021. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha elkaptad, akkor azt is mondták gondolom, hogy a szaglásod nem attól jön vissza ha az orrsprayt használod.Amúgy azt hiszem 1-2 hétig lehet folyamatosan használni(nézd meg a tájékoztatót).A te orrod esetleg tönkre baxhatja, de nem hiszem hogy a babának baja lenne tőle.
2021. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért használom még mindig, mert éjjel úgy eldugul az orrom, hogy nem kapok levegőt.
2021. jan. 1. 10:27
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Orrsövény ferdulesem van, minden nap használok orrcseppet, a terhességem alatt is és azóta is, már 1 éves.


Nélküle konkrétan nem kapok levegot. Napi 2x hasznalom kb.


A babának semmi baja.

2021. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
A függők azt érzik, hogy az orrspray nélkül nem kapnak levegőt. Válts Sterimarra.
2021. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem kapsz levegőt, mert függő vagy. Tengervizes orrspray, kb másfél hét, és jobb lesz. Nagyon nem ajánlottak az ilyen készítmények terhesen. Én is voltam függő régebben, azóta igyekszem kerülni őket, ha lehet.
2021. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is függő voltam. Már vérzett az orrom tőle.

Csökkentettem a napi adagomat, kb 2 èjszaka aludtam nagyon szarul, szinte fèligülöben, utàna màr teljesen tiszta volt az orrom. Ki kell ezt bírni sajnos.

Terhessèg alatt pedig ùgy tudom nem szabad hasznàlni.

2021. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!