Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne értelme bemenni az...

Lenne értelme bemenni az ügyeletre?

Figyelt kérdés
5+1 napos vagyok. Ma elkezdtem picit barnásan maszatolni. Pozitív teszt óta szedek napi kettő utrogestant. Lenne értelme bemenni ügyeletre? Hisz progeszteront azt szedem eddig is. Mit tudnak még csinálni?
2021. jan. 2. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szia, Én inkább azért felhívnám Őket, az a biztos. Mégha lehet felesleges is, legalább megnyugodnál.
2021. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Az inszeminációk és lombikok után a napi 3x2 utrogestan az alap... szerintem emelhetsz az adagon nyugodtan, de tényleg hívd fel őket.
2021. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végül bemegyünk az ügyeletre
2021. jan. 2. 08:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem látott semmit a doki se méhen belül se méhen kívül. Verzest vagy barnazast ő már nem látott és most sincs épp. Viszont ilyen idős terhesen bajt jelent nem ha nem látott semmit? Mehnyalkahartya 16 mm volt
2021. jan. 2. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Minlett veled?
2021. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem nézett vmi sokáig uhval max 2 percig
2021. jan. 2. 12:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaja az pont előtted írtam mi volt. Hat most aggódom. Már volt bemenni. Saját dokimhoz 11én megyek csak. Holnap még vissza kell menjek a hcg eredményért
2021. jan. 2. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!