Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt vki aki 5-6 hétben jár?

Van itt vki aki 5-6 hétben jár?

Figyelt kérdés
Voltatok már dokinál? Mit látott? Hányadik gyermek? Menstruacio alapján(kalkulátor szerint) mikorra vagytok kiirva?
2021. jan. 2. 20:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem most vagyok terhes, de petezsákot látott azt hiszem. Szívhang még nem volt. 6 hét után az is van.
2021. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Én 5+1 héten járok de még semmit se látott ma. Majd meglátjuk mi lesz, próbálok bízni
2021. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Szia en elvileg a kalkulator szerint 8 hetes vagyok. 6. An megyek dokihoz. Augusztus 12 ez hoz a kalkulator. Te voltál mar kérdező?
2021. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Én sem most vagyok terhes, 1 hete szültem. Nekem még akkor semmit se látott csak megvastagodott méhny.-at.
2021. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
5+0 napon mentem kedden, csak megvastagodott mehnyalkahartyat látott. Jovohet csütörtökon megyek. Remélem már vmit látni fog. Jól vagytok? Van vmi tunetetek?
2021. jan. 3. 00:02
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 5+1 napnál járok. Szerdán lesz az orvosom legkorábban, így még én csak akkor kérek tőle időpontot. Én sajnos nagyon érzékeny vagyok az illatokra. Már a pozitív teszt előtt is folyamatos hányingerem volt. Ez azóta pedig csak erősödött. Első gyermekemmel a 30.hétig hánytam.
2021. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is kedden voltam 5+0 hetes, én hétfőn megyek az első ultrahangra. Elvileg 1-2mm embriot kellene majd látnunk. Amugy semmi tüneten nincs, enyhe mellfeszülés ami néha előjön, már az alhasam sem keményedik, nem is görcsöl. 3-4 naponta tesztelek mert már volt vetélésem.
2021. jan. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én elvileg 7+4 napnál járok. 24én derült ki. Csütörtökön megyek dokihoz. Előző babot a 8héten elveszítettük :( remélem most minden rendben lesz.
2021. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
3 as vagyok. Nekem elviselhetetlen hányingerem van. Szinte egész nap fekszem, pedig nem jellemző rám. Semmit nem tudok enni szinte. Remélem javul nemsokára...
2021. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát kívánom mindannyiunknak h minden rendben legyen. Írjátok ha voltatok dokinál. Én is tesztelek 2-3 naponta. Szerencsére egyre erősebb :) ma már hamarabb kijott a + mint a kontrollcsik
2021. jan. 3. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!