Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt vki aki 5-6 hétben jár?

Van itt vki aki 5-6 hétben jár?

Figyelt kérdés
Voltatok már dokinál? Mit látott? Hányadik gyermek? Menstruacio alapján(kalkulátor szerint) mikorra vagytok kiirva?
2021. jan. 2. 20:06
1 2 3
 11/29 Bindzsi2 válasza:

Sziasztok!

Elvileg én is az 5.hétben vagyok, bár a kalkulátor már a 7.hetet mutatja(6+1).Először vagyok állapotos, közel a 40hez.Nagyon vártuk már a babát!! Holnap megyek az első uh-ra. Tegnap és ma volt egy kis pecsételős vérzésem, amitől egy kicsit megijedtem, de szerencsére nincs fájdalmam.

Bízom benne, hogy minden rendben lesz.

2021. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó írj h mi volt. Már alig várom h csütörtök legyen és mehessek én is.
2021. jan. 4. 09:49
 13/29 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok, megjártam a dokit és icipici magzatot találtunk a petezsákban (5+6 héten) nagyon örülök neki, mert tegnap este rettenetesen görcsöltem, már azt hittem nem fejlődik megfelelően. Egy hét múlva hallgatjuk a szívhangot :) Remélhetőleg.
2021. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Jajj de joooo, olyan jó ezt olvasni. Gratulálok. Én is jelentkezem ha voltam. Többiek Ti is írjatok fejlemenyeket
2021. jan. 4. 15:01
 15/29 Bindzsi2 válasza:

Sziasztok! Sajnos nekem rossz hírem van. A petevezetékbe ágyazódott be, úgyhogy azonnal beutalt a nőgyógyászom a kórházba és még hétfőn délután megműtöttek. Fel kellett vágni a hasam, mert tele voltam összenövésekkel, így nem tudták hozzáférni. Bónuszként kiderült hogy covid pozitív vagyok. Ma már mehetek haza. Azt mondták hogy most 4-6 hónapot kell várnunk hogy újra próbálkozzunk.

Öröm az ürömben hogy legalább hamar kiderült és nem repesztette szét a petevezetéket.

Mindegyikőtöknek kívánom minden rendben legyen és ne kelljen ezt átélnie senkinek!

2021. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Bindzsi2 válasza:
11es válaszoló vagyok, ezt elfelejtettem írni az előző posztban.
2021. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Jézusom, ez az amire az ember sosem gondol. Vagyis legalábbis én nem. Annyira sajnálom. Nekem nyáron volt 8 hetes elhalt terhessegem. Igaz van két szép egészséges gyermekem 34 évesen (9,6)de attól függetlenül ezt a babát nagyon szeretném. Kívánom neked a legjobbakat. Gyógyulj gyorsan. Puszi
2021. jan. 6. 10:33
 18/29 Bindzsi2 válasza:
Köszönöm szépen:)
2021. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
3 as vagyok nagyon sajnálom. Remélem hamar túlleszek ezen Kedves 11 es. Én ma voltam dokinál. 7 hetes vagyok. Eddig mindnek rendben.
2021. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Bindzsi2 válasza:
11es vagyok. Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és az együttérzést. Minden jót kívánok mindegyikőtöknek!!
2021. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!