Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt vki aki 5-6 hétben jár?

Van itt vki aki 5-6 hétben jár?

Figyelt kérdés
Voltatok már dokinál? Mit látott? Hányadik gyermek? Menstruacio alapján(kalkulátor szerint) mikorra vagytok kiirva?
2021. jan. 2. 20:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
19es és mit látott? Jól vagytok? Én holnap megyek 1re.izgulok
2021. jan. 6. 20:29
 22/29 anonim ***** válasza:
Szia. Uterusban petezsek benne elő embrió jól látható szívhang. Ennyit irt. És mondta is hogy mindnek rendben eddig vele.
2021. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

/19 A kérdező kommentje:

Na én is voltam. Csak petezsákot látott szikholyaggal. Csalódott voltam mert embriot vártam, de nyugtatgatott h az meg korai lenne. Nézegette sokáig mutatta h hol fog nőni a baba és h jó a vérellatas, nyugi rendben lesz. 3 hét múlva kell mennem aztmondta addigra lesz baba is.

2021. jan. 7. 15:37
 24/29 A kérdező kommentje:
Bocsi az elején az írás tévedés, bemasoltam véletlenül.
2021. jan. 7. 15:38
 25/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 6- os válaszoló vagyok. Ma voltam orvosnál. 7 hetes terhes vagyok, ma már volt szivhang is 😊
2021. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Jajj de jooo, gratulalok
2021. jan. 18. 15:15
 27/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 25- ös válaszoló vagyok. Most vagyok 9 hetes. Viszont már lassan egy hete vérzek. Voltam 2 különböző orvosnál, az okát nem tudják. A baba szépen fejlődik szerencsére.
2021. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az a jó h a baba fejlődik. Sokan vereznek és még sincs baj. Írj ha bármi van
2021. febr. 11. 13:01
 29/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 25- ös, 27- es válaszoló vagyok. Pénteken voltam kombinált teszten. Ultrahangon minden rendben volt. Orrcsont szépen látható, tarkóredő is megfelelő. Szívműködés is, gyakorlatilag tökéletes volt minden ultrahangon. Viszont a vérvétel része nem lett túl jó. Így a down- ra kijött egy 1:513- as számolt kockázat. Telefonon mondták, hogy lehet, hogy a progi illetve a pajzsmirigyre szedett gyógyszer befolyásolta, de azért inkább csináltassak egy másik tesztet is. Jövő hét elejére ígérték, hogy megjön a Trisomy eredménye.
2021. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!