Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha keményedik a pocak és fáj...

Ha keményedik a pocak és fáj akkor az is jósló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első baba lesz és nem igazán tudom eldönteni hogy, mikor jósló. Nem tudom nektek szokta e vagy csinálta e, de olyan érzés mintha feszítené magát és akkor fáj. Az is jóslófájásnak számít? Köszönöm szépen a segítséget! :)
2021. jan. 2. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha az egész hasad bekeményedik és kellemetlen, fáj, akkor jóslófájás.
2021. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most 25 hetes vagyok, de én is szoktam ilyet érezni. Első baba, nem tudom milyen a jóslófájás. Nem korai 25 hetesen?
2021. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es nem korai nekem is volt már fél időnél :)
2021. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A jósló egy erős menstruációs görcshöz hasonlít ami leginkább a pocak alsó részénél érezhető de közben az egész pocak megkeményedik, megfeszül, "görcsöl". Nálam ezek a 35 hét körül kezdődtek. Ha csak egy helyen érzel feszítő fájdalmat akkor a baba helyezkedik, nyomja magát.
2021. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de menet közben megszületett a kisfiam! ☺️
2021. jan. 3. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Jó egészséget és sok örömöt!🥰

Nekem is pont 4 hete, hogy a kisfiam megszületett!🙂

2021. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Én azt hittem a terhesség közepén jársz kb, hogy ilyet kérdezel. 4es válaszoló
2021. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ramo211 Nagyon szépen köszönöm! Én is gratulálok neked! Jó egészséget és jó babázást! 😊


Nem csak első baba így nem tudtam hogy milyen. Meg már késett is így nem mertem hinni abba hogy végre meg akarja mutatni magát! :)

2021. jan. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!