Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34.ciklusnapon már mindenkép...

A 34.ciklusnapon már mindenképp kimutatta volna a teszt, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
A 34. és a 35. ciklusnapokon csináltam tesztet, két különbözőt és mindkettőt reggel. Mindkettő negatív lett. Ekkor már kimutatta volna mindenképp a pozitívat hogyha terhes lennék?

2021. jan. 4. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen, màr kimutatta volna
2021. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy mikor volt ovulációd. Ovuláció után 13-15 napra kell megjönnie, így ha későn volt ovulációd, akkor előfordulhat az is, hogy még nem is késik.
2021. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, ha eleve hosszú a ciklusod.
2021. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány naposak a cciklusaid? Milyen erősségű teszttel csináltad?
2021. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában kevés információ. Ahogy már előttem írták, az a fontos, mikor volt peteérésed, ha azután eltelt legalább 14 nap, akkor valószínűleg mutatná. Ha csak találgatsz, akkor nem lehet tudni.
2021. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
28 napos ciklusom szokott lenni és x-epil illetve corax tesztet csináltam.
2021. jan. 4. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Nekem 30-31 napos ciklusnál a nemvárt napján 20-as érzékenységűvel időn túl már mutatta, pedig később fogant. 1 hét lemaradásba vagyok a memsihez képest. Vettem Rossmanba egy predictor early-t, ami 10-es érzékenységű, azonnal kijött a két csík. Esetleg próbáld meg egy ilyennel, de ennyi nap késésnél már tényleg mutatnia kellene. Mindenesetre drukkolok. 🤞

2021. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!