Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha ki akarnak...

Mit tegyek, ha ki akarnak dobni a munkahelyemről? Más nincs, csak rosszabb munkák 240 ezerért.

Figyelt kérdés

Sokat küzdöttem érte és tanultam. Sok nőből elegük lett, akik szülni mentek és azt mondták, hogy szülés után már nem tartanak rám igényt, mert senkinek nem fogják évekig fent tartani a helyet, de ha szülés után 3 hónappal egyből visszamennék, akkor is csak akkor vennének vissza, ha meg lenne oldva a gyerek felügyelete, és nem rohangálnék hetente táppénzre a gyerekkel.

Havi 450-et keresek. Nézegettem más munkákat, és ebben a feladatkörbe csak 240 körül keresnék, ami azért rossz, mert van diákhitelem is. Meg akkor ami eddig elértem, az mehet a kukába, mert felesleges volt tanulni, meg beáldozni mindenem. Most mit csináljak? A Lidl-ben a bolti eladók 220-ért dolgoznak érettségivel, vagy anélkül, menjek el 240-ért csicskázni, amikor több diplomám van és 2 nyelven is beszélek?


2021. jan. 4. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%
Figyi ha ez vígasztal építészként vidéken sajnos 150ért dolgozok -_- persze nem ez az álmom, adhatna boven tobbet, de gondolom nem "érek annyit" nekünk is van hitel, ha 240et keresnék osszetennem a kétvkezem, még ha 450et. Viszont ha ilyen a légkör,hogy táppénzre se mehetsz el kb
2021. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk vannak helyzetek, amikor cseszheted a sok dellát. Ez meg az a helyzet.
2021. jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!