Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetben mar lehet valamit...

4 hetben mar lehet valamit erezni? Kemenyedik a hasfal, vagy gombojodik a pocak? Latszik valtozas a hason?

Figyelt kérdés
Nem nem vagyok az, csak kivancsi vagyok, mit lehet erezni.
2021. jan. 4. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
4. hetben kb eppen elmarad a mensid, azt erezheted. Illetve mensi szeru tuneteket akar. Mast nem nagyon.
2021. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen meg nagyon maximum megvastagodott nyh van, épp hogy megtörtént a beágyazódás. Beágyazódási vérzés lehet, de nem mindenkinek van, meg ebből adódóan előfordulhat szúrkálás érzés, de ez sem törvényszerű. Kívülről semmi nem látszik, később lehet esetleg puffadás, és a 12. hét környékétől a méh már "kiléphet" a medencéből, de 4 hetesen semmi...
2021. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi 14 hetet akartam irni.
2021. jan. 4. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok

14. Héten már érezhetően nyúlnak a szalagok. mint írtam, a 12. Hét környékén már a medencéből is kilép a méh, de még nem annyira, hogy lászódjon is (max ha nagyon vékony alkat vagy, vagy többedik terhesség). Puffadás lehet, székrekedés is jellemző. De ez is egyénenkénk változhat. Én nekem mindig is volt husi a hasamon, de a 16. Héten már látszódott, hogy gömbölyűbb a hasam alja, nem úgy kövéresen, mint előtte.

Elég fura, hogy ennyire konkrétan a 14. Hetet kérdezed. Ha mégis magad/ismerős miatt van, akkor ajánlom egy orvos felkeresését, mert a 12. Héten meg kellett volna ejteni az első és egyik legfontosabb genetikai UH-t, laborokat, stb.

2021. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mas miatt kerdem.

Ha hanyat fekszem, akkor latszik a szemerem csont kozeleben, hogy megemelkedett a has?

O ha kifekszik, akkor be van suppedve az a resz, amugy 58 kg., szoval nem telt.

2021. jan. 4. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:

24hetesen kezdett látszani, hogy terhes vagyok. 65kgval lettem terhes.

Én 18hetesen éreztem belülről, hogy mozok. Kézzel kívülről 24hetesen szintén.

2021. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es kemeny volt mar a hasad, vagy lehetet erezni hogy masabb a tapintasa ha a hasadra tetted a kezed?
2021. jan. 4. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
24.hétig nem igazán volt másabb tapintásra.
2021. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!