Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgasszeru erzes - az...

Magzatmozgasszeru erzes - az is volt?

Figyelt kérdés
A kerdesem az, hogy amikor magzatmozgasszeru erzest ereztel, arrol az derult ki, hogy csak belmozgas vagy tenyleg baba miatt volt?
2021. jan. 4. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen éreztem valami kis buborékoló szerű érzést, napi egyszer max. kétszer mindig ugyanott, aztán egyre erősödött, ahogy teltek a hetek, akkor már biztos voltam benne, hogy őt érzem. Nekem hátsó falon tapadt és vékony a hasfalam, így én nagyon hamar éreztem. Azóta már mindenhol rugdos, forog, helyezkedik. 😅

26 hkm

2021. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14 hetesen éreztem először valami pici hullámzást a mehemben. Akkor még nem voltam benne biztos, hogy a kisfiam az, 16 hetesen voltak először apró egyértelmű (gondolom) rúgások, ilyennkis buborék szerű érzés.

Egyik barátnőm írta le jól amúgy, hogy milyen érzés, mint mikor bent tartod a pukit. Bocsánat 😅

2021. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!