Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 napon csak szabályos de...

5+3 napon csak szabályos de üres petezsák?

Figyelt kérdés
Duplázódik a hcg ma már a 5+3 héten 10 ezer volt. Ilyen magas hcg mellett nem baj ha üres még a petezsák? Hétfőn kell vissza menjek kontrollra. Akkora már lesz szívhang?
2021. jan. 4. 18:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Van is csak szabin volt. Mar beszéltem vele, hétfőn megyek hozzá
2021. jan. 4. 19:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Hány kérdést fogsz még kiírni drága Edit?!


Marha idegesítő vagy ám...

2021. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Drága névtelen! ez egy olyan oldal ami erre van kitalálva h felrakjon az ember kérdéseket amennyit csak akar. Ha nekem ez a megnyugtató akkor had engedjem már meg magamnak h feltegyek annyi kérdést amennyit csak szeretnék 🙂 Szép estét neked drága névtelen!
2021. jan. 4. 20:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5+4 hetesen volt szöszmösz, és én full üresnek láttam. Ki is oktattak, minden féle emberek teljesen más kérdés kapcsán. No mindegy 1 hétre rá mentem ismét és én eskü azt hittem üres,de a doki rögtön látta sőt szívhang is volt
2021. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem 11x10mmes üres petezsákom volt 5hetesen. A doki azt mondta, sok jóra nem számít, mert egy ekkorában legalább egy szikhólyagnak lennie kellene minimum...

Igaza lett, műtét lett a vége, mert következő héten is üres volt.


De ha már most ezen eretvágsz, meg kiírsz 28kérdést, ha esetleg összejön a baba, mi lesz késöbb? A 12.hétig bármikor elmehet. Sőt utana is... majd akkor is felesleges kérdésekkel bombázol minket?


Én egy pszichológust ajánlanék inkább, mert ez már beteges.

2021. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kioktatást nem kértem de a tapasztalatodat köszönöm!
2021. jan. 5. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!