Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
1 hete amikor pont kihúzta akkor ment el. Talán egy nagyon kicsi ment a bőröm tetejére. Nagyon alaposan kimostam, viszont a csirkének meg a tojásnak fura íze van pár napja és nagyon nagyon félek. Tudom, hogy egy hülye kispics@nak fognak itt egy páran tartani, de nagyon félek és mindig vigyázunk és anyától félek a legjobban kérlek valaki válaszoljon nekem minél hamarabb! 😖

2021. jan. 5. 22:34
 1/8 A kérdező kommentje:
1 hete amikor *a barátom* ez lemaradt😅
2021. jan. 5. 22:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimosni nem lehet. Sose értem ez mire jó. Aki nem védekezik az ne csodálkozzon rajta ha terhes lesz. A megszakítás nem védekezés.
2021. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 1 héttel még nem lehetnek tünetek, szerintem ne izgulj. Mikor kell megjönnie?
2021. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, Pluszpont a felvételin
2021. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Kimosni nem lehet semmit, mivel a ,,kiskatonák" elég magasra bejutnak, a hüvelyedből nem tudod ,,kiszedni'' őket sehogy. Legközelebb ha ilyen van, akkor inkább esemény utáni tablettát kérj. Ha elég felelősségteljes vagy a szexhez, akkor ahhoz is legyél, hogy viseled a döntéseid következményeit. Vagy bemész te a kórházba, vagy anyukáddal együtt. Most már késő nyilván, de legközelebb erre gondolj.


2. Nem okozhat a terhesség ilyenkor semmi tünetet. Legkorábban is az elmaradt menstruációkor, de inkább utána 1-2 héttel (ha egyáltalán megjelenik valamilyen tünet). A terhességi tünetekért a HCG hormon a felelős, amelyet a terhesség során a szervezet termel. Egy héttel az aktus után még akkor sem beszélhetünk terhességről, ha valami elkezdődött, kb.most zajlana a beágyazódás. Így ilyenek miatt nem kell aggódnod.


3. Ha nem jönne meg időben, nem kell megijedni. Simán lehet attól, hogy stresszelsz. Azért egy tesztet mindenképp csinálj, lehetőleg 10-es erősségűt. Ha megjön, akkor meg nincsen semmi félnivalód.

2021. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
94%

Ha teljesen "időben" húzza ki, akkor is teherbe tud ejteni, ugyanis már az előváladék is tartalmazhat spermiumot.

A megszakításos közösülés semmilyen védelemmel nem jár, csak a szerencséden múlik, hogy terhes leszel-e vagy sem. Ez nem egy védekezési módszer, hanem egy orosz rulett...

Én is voltam fiatal, nem kioktatni szeretnélek, csak jót akarok: ha ezt most meg is úszod, fogadd meg a tanácsom és ne kockáztassatok, használjátok ezentúl MINDIG óvszert. A felelőtlenség nem szexi.

2021. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, most eléggé megnyugodtam. És tényleg felelősségteljesebbnek kell lennem. Jövőhét vége felé kell megjönnie, még nincs beállva pontosan, mert még nem szedek fogamzásgátlót. De már elkezdtük a folyamatot, már vérvétel is volt.
2021. jan. 6. 08:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a rendszeres menstruációnak semmi köze nincsen a fogamzásgátlóhoz. Fogamzásgátló mellett megvonásos vérzés van, ezért lesz pontos a ciklus.

Ha alapvetően nem rendszeres akkor ott valami baj van. Hacsak nem 12-3 éves vagy...

2021. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!