Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kapni terhességi...

Hol lehet kapni terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy kb 2hete voltunk nyaralni a párommal és akörül kellett volna megjönnie,de azóta sincs semmi és picit fáj a mellem.

A kérdésem inkább az,hogy pontosan melyik soron keressem a dm-ben a terhességi tesztet ,mert valamelyik nap keresgéltem ,de nem találtam.

Amúgy mostanában elég durván stresszes vagyok szval szerintem ez állhat a háttérben.

Meg egy ideje fel is vagyok fázva,picit fáj ha pisilek.Esetleg erre tanácsok?(szedtem urzinolt ,de semmi)

Köszönöm



2021. jan. 5. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A betétek, óvszerek mellett keresd, ott szoktak lenni.
2021. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Dm-ben betéteknél. Egyébként kb.bárhol kapsz (tesco, spar, gyógyszertárak).

Felfázásra pedig doki. Lehet, hogy te felfázást gyanítasz, de az is leheg, hogy gomba/vírus/baci okozza a tüneteidet, amit speciális gyógyszerrel kell kezelni.

2021. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Kisebb Sparban vagy Tescoban nincs, nagyokban igen. Amúgy valóban az óvszerek környékén szokott lenni.
2021. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
2 hete nyaralni?
2021. jan. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-est adom. Főleg, hogy maximum munkaügyben fogadnak a szállodák vendégeket. Esetleg, ha vidéki rokonoknál nyaraltatok, vagy saját nyaraló.
2021. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Én is a nyaraláson akadtam fenn 😅😅

Meg nincs egy eladó a boltba, akitől megkérdezd?!

2021. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!