Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért változik meg az arcbőr...

Miért változik meg az arcbőr terhessèg alatt?

Figyelt kérdés

Kismama lett az egyik barátunk felesége. Régóta nem láttuk őket, csak mostanában..

Teljesen megváltozott. A szeme körül ràncos lett a bőre, de az egèsz arca olyan más... ( nem hasznàlt koràbban sem kozmetikumokat, és most sem..) olyan dehidratált lett. Illetve púpos lett az egész hàta.

A nővéremnek 4kisgyermeke van, de egyiknél sem tapasztaltam, hogy ennyire megváltozott volna..

Mintha megöregedett volna a pàr hónap alatt.


Nem akartam erről beszélni, de hazafele a férjem is megjegyezte.

Ez másnàl is így van?


Szeretnènk mi is babát, elég nagy önbizalom hiányom is van..

Ez ellen lehet tenni valamit?

Nem szeretnèk így jàrni :(


2021. jan. 6. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet beteg, csak nem említette. Sok betegséget felszínre hoz/előidézhet a terhesség. Én inkább erre gondolok.
2021. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes terhes? Ha az elején van, akkor a rosszullétek megviselhetik, én 7kg-t fogytam a 16.hétig.

Ha inkább a végefelé, akkor pedig kialvatlanság, mindenféle izületi fájdalmak stb..."nyúzhatták meg".

És igaza van az előttem írónak, a terhesség sol betegséget is ki tud hozni.

2021. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gluténérzékeny, más betegségéről nem tudok.. már 4éve összejárunk velük, szerintem tudnék róla.

Azt mondta, hogy nehezen alszik már.. lassan szül, január végére van kiírva.

2021. jan. 6. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is van az ok szerintem, a kialvatlanság. Szülés után valószínűleg a régi lesz, mármint ha a gyerek is majd átalussza az éjszakát.
2021. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja szules előtt közvetlenül nagyon sokan tréül néznek ki. Semmi extra nincs benne. Elmúlik. Engem hal isten elkerült ez, de nővérem és barátnőm is így járt, hogy valahogy felpuffadt a fejük vagy nem is tudom és tényleg furan néztek ki, de kb szules után 3 nappal már rendben voltak. Ettől ne félj. Gondolom hormonok meg ilyesmi. Meg biztos hogy köze van a vizesedeshez, mert en nem vizesedtem egyáltalán és nálam ugye nem jött elő ez a probléma. (Volt más, szóval ezt nem ilyen dicsekvesnek szánom 😀)
2021. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem például életemben nem volt olyan szép, tiszta az arcbőröm, mint most, hogy terhes vagyok. Eltűntek a pattanások, ki simult a bőröm, mindenki azt mondja, széppé tett a terhesség
2021. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A terhesség 2 élű:

Van akinek kitisztul az arca, megnő a haja, arra sem emlékszik milyen az amikor bármelyik zsíros volt.

Valakinek persze ragyás lesz a feje, a haja elvékonyodik és hullani kezd, vizesedik, tele lesz terhességi csíkkal.

És az esetek többségében rohadtul nem tehetsz róla, attól függ mit húztak neked a genetikai lottón.

Valaki alig eszik és hízik, pedig előtte és utána is vékony lesz/volt, mert puffad, vizesedik, felborul az anyagcseréje.Valaki meg tele zabalja magát mégis vékony marad mert meg azt is kihányja amit meg sem evett.

2021. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
barátitársaság felesége milyen lett szüléskor,szülés után?
2021. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

“Sajnos” megmaradt a púposság, de az lehet a nagy mellei miatt is volt, ezáltal a rossz tartása miatt.

Az arcàn ugyanúgy látszik , mintha 1-2évvel idősebb lenne..

De tényleg natural, semmi spirál vagy bármi, amit használna.. meg nagyon Anyukás styleban nyomja :D


Viszont nem akarom lehurrogni, mert azóta én is kismama vagyok, és az arcom iszonyatosan pattanásos volt a hátammal együtt az első 4-5hónapban, azóta hálisten nagyon szép. Illetve a combom full narancsbőrös lett 😅 meg biztos van sok változás rajtam, amit màr megszoktam, és nem làtok magamon, de más meglepődne 😊

2021. aug. 22. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!