Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feltetek vetelestol?

Feltetek vetelestol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom nem kene de iszonyatosan felek a vetelestol

Most 7 hetes vagyok.

6 evig vartunk a babara.

Nagyon felek hogy valami baja lessz.

A doki 6 hetesen latott elo embriot.

De nagyon felek hogy azota van valaami baj.

Tudom nem kene mert bevonzom de nemtudok ellene mit tenni.

Verzes nincs gorcs nagyon enyhe van doki arra azt mondta, hogy tagul a meh

Hanyinger is kezd elmulni mar.

Meg 3 het mire ujra mennem kell dokihoz addig megbolondulok :(


2021. jan. 7. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot vagy No-spât a görcsökre. Gondolj arra, hogy ez az idegeskedés a magzatnak sem jó. Így végig fogod stresszelni az egész terhességet, mert mindig lesz, találsz valami okot, hogy pörgetsd magad.
2021. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A stressz nem tesz jót, de az butaság, hogy "bevonzod". A korai vetélések leggyakoribb oka valamilyen kromoszómarendellenesség, ami miatt a baba nem tud továbbfejlődni, ha ez a helyzet, akkor ezen sehogy sem lehet segíteni. Inkább próbáld úgy nézni a dolgot - nekem ez segített, mert hasonló helyzetben voltam, mint te -, hogy minden eseménytelenül eltelt nappal egyre csökken a valószínűsége, hogy bármi baj lesz.
2021. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Magneziumot szedtem viszont ment tole a hasam. Igy abba hagytam.

Tudom, tudom nemjo hogy stresszelek de nagyon felek...

Folyton olvasom, hogy van akinel nincs jele hogy meghalt a magzat.

Csak az uhn derul ki..

2021. jan. 7. 10:36
 4/19 A kérdező kommentje:

Folyton azt nezem hogy nincs e barnas vagy veres folyasom.

De csak feher van.

Ami a terhesseg jele bar az se sok.

Vagy esetleg kerjek hamarabbra dokihoz idopontot?

2021. jan. 7. 10:38
 5/19 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutott, pedig anyukámnak volt 2.

Nem kell ennyire parázni

2021. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress valamilyen lazulós programot. Jógát, meditációt, bármit, ami nyugtat. A doki látott élő magzatot, a fejlődés elindult, azzal, hogy hamarabb néz rád, semmi nem fog változni. Most az elején még lassabbnak tűnik az idő telése, mert az ember folyton ezen kattog, de egy hónap múlva már sokkal jobban fogod érezni magad, és pár hét idő a következő vizsgálatig nem lesz olyan sok. Ha feltétlenül szakembert szeretnél látni, szerintem inkább jelentkezz be a védőnőhöz. Neki nagy tapasztalata van abban, hogy megnyugtasson
2021. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jovoheten megyek a vedonohoz.

Koszonom szepen.

Igen 6 hetesen elo 5mm es embriot latott a doki ez az egy ami nyugtat es az hogy nincs verzes.

Tudom beteges amit csinalok de 6 ev alatt o az elso babam es nem szeretnem ha tortenne valami :(

2021. jan. 7. 10:46
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem egy vetélés után lett sikeres terhességem.

Én is végigaggódtam, nehogy ez a baba is elmenjen. Minden wc után néztem a wc papírt nem véres-e " (az előzőnél barnás folyásom volt az elejétől, majd vérzés a 7.héten mikor elment). Mindig izgultam valamin pl.elkaptam egy vírust, magas lázam volt 5hónaposan, gyógyszert kellett szednem; egy fertőzés miatt kúpot kellett használnom stb. Szerencsére a dokim mindig megnyugtatott és rendben is volt minden.

Nekem a 12hetes genetikai volt az első mérföldkő. Próbáld meg addig esetleg "túlélni" a heteket. Én visszaszámoltam szinte, mint anno a suliban a vakációra várva. "Hurrá, eltelt megint egy hét".

Ha már nagyobb lesz a baba, esetleg vegyél szívhang figyelőt, hátha az megnyugtat!

A magnéziumot próbálgasd, van több márka, nagyon érdemes szedni! Nekem a magnerot jött be, a magnesium citricitől nekem is hasmenésem volt.

2021. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. jan. 7. 11:14
 10/19 anonim ***** válasza:

Én most kezdem a 6. hetet, jövőhét elején megyek dokihoz. Rettegek a vetéléstől, és nem tudok ezzel mit csinálni... most sok a munka, ez valamilyen szinten leköt. Szintén évek óta várunk a babára, most produkáltam először pozitív tesztet.

Amit igyekszek betartani, hogy nem olvasgatok neten erről, rosszul vagyok attól, ha írja valaki hogy a 6-8-10. stb. héten elment a baba.

2021. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!