Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen formábam a clexane nem...

Ilyen formábam a clexane nem okoz gondot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bízni kell az orvosomban(bízom is), de most elkezdett motoszkálni egy gondolat a fejembe!3vesztésem volt már, szóval az összes vizsgálatom megvolt, kiderült a gond (hematológia része teljesen rendben +genetika is), más volt a probléma! 5hetes terhes vagyok, rögtön hívtam a dokim aki azonnal táppénzre küldött plussz ultrot+aspirin protectet és clexane-t írt ki!De ha nekem nincs olyan problémám akkor miért kell ezeket használni? Persze tőle is megkérdem, de csak 18án megyek hozzá! És most kicsit nyugtalan lettem, nemakarom felhívni, szerintem tuti hülyének nézne, hogy telefonon ilyennel zavarom!
jan. 7. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Clexanet a haematológia írta fel. Az orvosom csak a haematológus javaslatára írta fel nekem. Havonta jártam kontrollra, hogy megnézzék kell-e módosítani az adagot.

Nem vagyok orvos, de az aspirin protect és a clexane együtt soknak tűnik.

jan. 7. 12:47
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem az egészet,de biztos ráfogok kérdezni! Az orvosban 100%-ig bízok!Kaptam üzenetet, hogy ezt olyankor is adják amikor sorozatos vetélések vennek! Hát nemtudom..
jan. 7. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kismama kapja akinek nincs bizonyított hematológiai betegsége. Ne aggódj!
jan. 7. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz bajod, az aspirin protect kedvezően hat vérnyomásra, mehlepény működésére, a clexane pedig a véralvadásra.Én mindkettőt szedtem/szúrtam magam terhességvalatt, semmi bajunk nem lett, vam már egy 10 hónapos egészséges kislányunk.
jan. 7. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, előtte 4 vetélésem volt, voltam hematológiai kivizsgáláson ott nem találtak semmit, mégis kaptam ezeket.Szóval beszéld meg a dokival, de nyugodtan alkalmazhatod őket együtt, bajod nem lesz.
jan. 7. 15:35

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!