Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hét 4 nap és az orvos azt...

9 hét 4 nap és az orvos azt mondta hogy kisebb a baba mint kéne hogy legyen. Ez mekkora gondot jelent?

Figyelt kérdés
Ma voltam először nőgyógyásznál amióta terhes vagyok és azt mondta hogy kisebb a baba mint ahogy kéne legyen, de lehet hogy csak azért mert a ciklusom általában 33-35 napos szokott lenni és hogy később fogant mint ahogy számítottuk. Most nem tudom hogy ezt azért mondta mert tényleg nincs gond vagy csak engem akart nyugtatni!? Kinek volt ilyen tapasztalata? Aggódom hogy mégis gond van a babával azért kissebb.

2021. jan. 7. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 25 napos a ciklusom, kezdettől fogva kicsivel nagyobb volt a baba, mint kellett volna menzesz szerint. Lehet neked azért kisebb, mert később fogant, ha 33-35 napos a ciklusod, mint ők számolják menzesz szerint.
2021. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelent gondot. Lehet később fogant :)
2021. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 32-33 napos a ciklusom, és egész biztosan később fogant a baba, mint ahogy a menstruációtól számolt 14. nap.

Egész terhesség alatt egy héttel kisebb volt, mint ahogy "kellett volna". Úgyhogy a doki a 12. heti UH-n pontosította, hogy hány hetes, hany napos, és a szülés várható időpontját.

Az egyetlen, ami lényeges, hogy önmagához képest mindig megfelelő ütemben fejlődött, és teljesen egészséges ovis nagyfiú.

2021. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvosom a menstruációhoz képest 1 héttel kisebbeknek mérte a legelején. Annyit mondott hogy később foganhatott, így a szülés várható időpontját a méreteihez és nem a menstruációhoz igazította. Azóta is minden rendben.


30 hkm

2021. jan. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Január 21-én lessz a következő időpontom és meg látom mit mond akkor az orvos. Remélem minden rendben lesz. Nagyon várjuk a csöppséget :)
2021. jan. 8. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!