Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már igy valaki???

Volt már igy valaki???

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon szeretnék egy kis babát mar évek otta 25 éves vagyok tudom hogy még rá érek de akár hányszor látok egy babát vágyat kapok 😒 tavaj novemberben 10 hetesen elveteltem 😏😏 azota nem esek teherbe pedig minden honapba reménykedem de semmi volt már igy valaki...

2021. jan. 9. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Kisbabát*

Évek óta*

Ráérek*

Akárhányszor*

Tavaly*

Hónapban*

Sziasztok után felkiáltójelet illik tenni.

Valamint rengeteg vesszőt hagytál ki (lényegében mindet).

Javaslom,mielőtt gyermeket vállalnál, tanulj meg az anyanyelveden írni.

2021. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jo hogy mindig van valaki aki bele kot valamibe en nem nyelvtan lecket kertem tudod vanak ojan emberek akinek nem megy a hejes iras es nem azert mert nem jartam iskolaba hanem azert mert egyszeruen nem megy.....
2021. jan. 9. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

1-es, az "így" kimaradt.

Kérdező: egy év próbálkozás után érdemes orvoshoz fordulni, ha addig nem jön össze. Nekem is nehezen sikerült teherbe esnem. Mondjuk én nem vártam meg az egy évet, mert pajzsmirigy alulműködésem van.

2021. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

2

Azért ha van rá igényed,meg lehet ám tanulni a helyesírást. Kolléganőm pl. diszlexiás volt,de addig járt külön tanárhoz meg fejlesztésre,hogy ma már teljesen helyesen ír. Mert zavarta,szégyellte. Engem is zavarna,ha nem tudnék írni. És ma már kb.minden 2.embernek ilyen pocsék a helyesírása,kissé szúrja az erre érzékenyebbek szemét.

2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is a gyerek helyett eloszor inkabb a helyesiras elsajatitasara kene koncentralni ha mar 25 ev alatt nem sikerult. Gondold el ha a gyerek iskolaba fog jarni, hogy segitesz neki a tanulasban? Foleg ha jon meg egy ilyen jarvany es home school lesz?
2021. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, azért van különbség aközött, hogy valaki néha elgépel egy-egy szót, és/vagy kihagy egy vesszőt, meg aközött, hogy rendesen megerőszakolja azt a szerencsétlen magyar nyelvet, és nagyítóval kell keresni a jól leírt szavakat a mondataiban.

Nem tehetek róla, de amikor meglátok egy ehhez hasonló írást, én is automatikusan arra gondolok, hogy aki írta, az buta és igénytelen, mert még minimálisan sem igyekszik helyesen írni. És igen, az ilyen inkább ne vállaljon gyereket, mert ezt az igénytelenséget adja tovább neki. Nem ellened irányul, általánosságban ez a véleményem, bocs ha bárkit megbántok vele.

2021. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Istenem nem attol fugg h jo anya lesz e hogy milyen helyesen ir 🤦‍♀️

Kerdezo te meg inkabb orvostol kerj tanacsot! Ez az oldal az isten allatkertje

2021. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

7

Ja,mert kijavítjuk,meg javasoljuk neki,tanulja meg szerencsetlen anyanyelvünket.

Te is gyakorolhatsz,rád férne.

2021. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Te inkább ne szülj még, nincs kedvem a gyerekedet is eltartani.
2021. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!