Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok terhes lehetek?

17 éves vagyok terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Mar kesik a menstruaciom,a baratommal nem sexeltunk,de en kenyesztettem es ment az agyra a cuccbol,es en attol felek beleultem vagy barmi es emiatt terhes lehetek.Tenyleg csak olyan valaszoljon aki na...

2021. jan. 9. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehetsz.
2021. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor biztos csak a stressz miatt kesik,ezen aggodalmaskodok olyan hulye vagyok!
2021. jan. 9. 21:39
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nulla az esélye
2021. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na most kicsit megnyugodtam,bar mar annyi mindent ossze olvastsm feluszik a sperma stb......
2021. jan. 9. 21:52
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Könyörgöm Istenem, oszd az eszet picit gyakrabban az embereknek!
2021. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
30 évvel ezelőtt hasonló kérdések mentek az Ifjúsági Magazin orvosi rovatában Veres Pali bácsinak. :-)))
2021. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy tapasztalatlan vagyok !
2021. jan. 9. 22:37
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi nem tud "feluszni" ahogy ha a palid kiveri és egykadban ultok, akkor se tud beléd úszni. Ha meg igen.. Na akkor benne lesztek a hírekben 😂👌
2021. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jófej vagy😘😂de privatba mar olyanokat irtak tyuu,aztirjak siman frluszik,de mar en kezdrk ketelkedni ebben lehet jobban is teszem es nem agyalok ezen az egeszen.*Azt tudom hogy a kadba/vizbe elpusztul).De most erted itt kiveri es veletlen oda megy ahova nem kene otz siman megél najolvan mar eztis tul agyaltam 😂😂
2021. jan. 9. 22:50
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha kozvetlen rad veri sem uszik fel, max ha beled nyomkodja az ujjaval, de meg onnan sem, mert kell neki az ero, amivel egy pasi kielvez.

Tehat ha beleulsz az ondoba, ha oda veri rad kozvetlenul, oda csopog, ezektol mind 0% esely van hogy elkaphatod. Ne torodj a privatokkal. Kapcsold ki a gepet es aludj. Nem vagy terhes.

2021. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!