Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is csinált ilyet a...

Másnak is csinált ilyet a magzat, vagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Eddig is sokat mozgolódott, forgott, rugdosott a kicsi, de ma arra keltem, hogy úgymond túl aktív, az egész hasam hullamzott folyamatosan, keze, lába rugdosott folyamatosan, mint aki vergődik odabent. Ez kb. 10 percig tartott, azóta nem mozgott. Ez egy órája volt már, megijeszt, mert ennyire még sose bulizott odabent, hogy nem e vmi baja volt, vagy ez normális 26 hetesen?
2021. jan. 10. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Menj be a kórházba és nézesd meg magad ha azóta sem mozgott.
2021. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nagyon aktív normális. Viszont attól hogy azóta nem mozog, megijednék. Próbáld felébreszteni, mozgásra bírni. Ha nem sikerül, én megnézetném....
2021. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Iszok egy kávét és lefekszek, hogy jobban érezzem, ha 10-ig nem mozdul meg bemegyünk.
2021. jan. 10. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Most jutott eszembe hogy ilyet nekem is csinált. Szó szerint mintha vergődött volna, aztán remegett is odabent.

Én is megijedtem, de aztán éreztem mozogni. Most a vége felé, pedig simán megrugdos, de úgy hogy sokszor már fáj.

2021. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megmozdult a kicsi, valószínűleg csak a nagy buli után pihent. Megnyugodtam, köszönöm a válaszokat! 🙂
2021. jan. 10. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Örülök hogy mozog újra a kicsi 🤗


Nem vagyok az a típus aki az első vérzésre vagy görcsre kórházba küldi az embert, nem vagyok aggódós. Most viszont azért javasoltam a kórházat, ha nem mozogna a baba, mert egyszer valaki írta gyakorin hogy a méhlepényleválás egyetlen tünete a sosem tapasztalt, intenzív magzatmozgás volt, és mire jelentkezett a vérzés már baj volt. De ezzel nem akartalak ijesztgetni, a lényeg hogy mozog a babád! 😊

2021. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

A Brendonban lehet kapni magzati szívhangfigyelőt. Engem megnyugtatott ilyen esetekben.

Örülök, hogy nincs semmi baj.

2021. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 🙂
2021. jan. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!