Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hét hetes vagyok es iszonyto...

7 hét hetes vagyok es iszonytosan rosszul viselem. Egész nap hányas hasmenés szédülés. Nincs erom szinte semmi nem eszek. Meddig lesz ez így? Valami praktika?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha hasmenésed is van, akkor ez inkább vírus lesz, mint a terhesség. A hasmenés nem igazán normális. Szédülést se hallottam még, hacsak nem gyógyszer okozza (pl.nekem a progeszteron az elején).
2021. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Már a femibiont sem... hátha annak a mellekhatasa
2021. jan. 10. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami lappang benned.
2021. jan. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a 6-16. hétig voltam iszonyatosan rosszul. Folyamatos hányinger, hányás. Szedülni is szédültem amit az alacsony vérnyomásom okozott.

A 16. hét után ezek elmúltak.

2021. jan. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

A szédülést okozhatja alacsony vérnyomás, vagy alacsony cukor.

Ha szedsz magnéziumot okozhat hasmenést.

Amúgy meg a hormonok 🤷‍♀️ de az sem lehwt kizárt, hogy valami vírus lappang.

2021. jan. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bármilyen magnéziumtól iszonyat hasmenésem van.
2021. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia én 12. hétben járok...az első 11 hét nekem maga volt a pokol...émelygés, hányinger, éhségérzet egyszerre volt gyakorlatilag egész nap. 3 hétig nem bírtam kimászni az ágyból. Ha ettem az volt a baj, ha bem ettem akkor az. Szörnyű érzés. Plusz jöttek a höhullámok. Olyan volt mint amikor bennem van a hányás-hasmenéses vírus. Csak hetekig tart. Egy hete nekem, hogy lényegesen csendesedtek a tünetek. Kitartás neked! Többször egyél keveset és bő folyadék+sok pihenés😊
2021. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi kihagytam az iszonyatos szédülést😊


7-es

2021. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. kedv3s utolsó kb ezt érzem. Most 2 napja mintha jobb lenne. De nem panaszkodom. 2 éve várom ezt. Csak tényleg rossz. Meg kínoz ez a kis maszat
2021. jan. 14. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!