Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bp-n van olyan 4d ultrahang...

Bp-n van olyan 4d ultrahang központahol tudnak 11 hetes terhesen tippet adni a baba nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, türelmetlen vagyok és ebben a korai időszakban tippelnek átlagosan, de a kislányomat 12 hetesen 80%megmondták.😊és mindegy ki van a pocakomban, de annyira be vagyok sózva, hogy kisfiút vagy kislányt várok, hogy már lassan a saját idegeimre megyek. 4d genesist kerestem, ők nem vállalták ilyen hamar.Van esetleg olyan hely ahol igen? Köszönöm..

2021. jan. 11. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudsz egy hetet várni?
2021. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Tippet én is adok...
2021. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudok🤔🤔
2021. jan. 11. 08:13
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Az abortuszról már így is úgy is lecsúsztál, más okot meg elképzelni se tudok erre a hatalmas sietségre.
2021. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Sokan keltek bal lábbal itt :)


Ha nagyon akarod tudni, van olyan teszt, ami vérből megállapítja. Én Németországban élek, itt Harmony a neve, de otthon szerintem más lehet. 12 hetesen csináltattuk meg, egy pár nap után telefonon meg is tudtuk az eredményeket.

Amúgy attól, hogy a lányodnál 12 hetesen tudtátok, a 2.baba lehet még hetekig takargatni fogja magát :)

2021. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

5!


Az ballábbal keles, ha valaki nem érti, hogy miért kell anyira 11 hetesen a gyerek nemén rugózni, amikor egy hét múlva kiderül? Kérlek mondj egy okot, csak egyetlen egy okot, ami miatt 3gy hét kellene hyog számítson.

2021. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem abortusz miatt kérdeztem.Kiváltképpen nem 11.hetesen......🙄 🤦‍♀️🤦‍♀️Aki ilyet ír, magából indulhat ki.. 🙄 Savanyú a szőlő...
2021. jan. 11. 08:38
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Hanem mi miatt? Mi miatt olyan fontos tudni 11 hetesen a nemét? Ugyan áruld már el, hogy mi az a borzasztóan fontos dolog, ami miatt nem várhat egy hetet.

Nem savanyú a szőlő, van gyerekem, nem lesz több, mert nem akarok a neme meg mindegy volt.

2021. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Neked mitől lesz jobb ha megindoklom (term.nyomós indokkal!!! 🤣miért akarom moströgtönazonnal tudni?? (Természetesen az abortuszon kívül 😁mivel ez egy teljesen elfogadott és általános dolog, ha nem az általunk preferált nemű sikeredett, azt csak úgy elvetetjük és ezt a módszert egészen addig alkalmazhatjuk, míg a kívánt nemű magzatot nem kapunk. . Jesszus 🥴. 🙄A kérdés után, a megjegyzésben le van írva miértje.
2021. jan. 11. 09:19
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
A kérdésben az van leírva, hogy a másik gyereknelm12 hetesen mondták meg. Ergo, vársz egy hetet és megtudod.m
2021. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!