Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hétben járok. Múlt heten...

20. hétben járok. Múlt heten voltam genetikai uh-n ahol megállapították, hogy mellső fali mélyen tapadó a mèhlepény. Eléggé aggódok, részletesebben lent írok.Tapasztalatok akiknek szintén ilyen helyen tapadt?

Figyelt kérdés

Volt gond a terhesség alatt? Ilyenkor már jobb sokat pihenni és kîmélni magam? Van még egy nagy fèlelmem a lepényleválás. Ráadásul véralvadásgátlót szúrok napi 2* 0.6 ml clexane-t. Nem kis adag. Attól félek egy vérzés vègzetes lehet. 10 hetesen is közel volt a méhlepény a méhszájhoz 12 hetesen már magasan tapadt most 19. hetes uh-n ismét mélyen.

Nagyon stresszes vagyok azóta már minden félét képzelgetek. A nőgyógyászomhoz csak 3-4 hét múlva tudok menni ott nézetek ismét uh-t és megkérdezem erről, a magzatvizem is átlagosnál kicsit több ez van a papíron.


2021. jan. 11. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen derült ki, hogy mélyen tapad, de nekem hátsó falon. Úgy derült ki, hogy kicsit véreztem. Magnézium, pihenés, házasélet tilalom volt. 22 hetes koromig párszor még vérezgettem, aztán feljebb ment és onnantól kezdve semmi gond nem volt. Nekem más gondom nem volt.
2021. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták a 18. heti genetikain, hogy közel van a lepény a méhszájhoz, de megnyugtatott az orvos, hogy valószínűleg, ahogy nő a méhem, ez feljebb fog menni, és nem lesz probléma. Addig házasélettől, testmozgástól, megerőltetéstől el voltam tiltva. Mikor már 4 hét múlva mentem kontrollra, feljebb ment, azt mondták, most már ez nem lehet akadálya a hüvelyi szülésnek. Lehet, hogy mire mész 3-4 hét múlva, addigra már feljebb megy neked is. Ha nem is javasolták neked külön, most kerüljétek szerintem a szexet, meg a megerőltetést, amíg nem tudsz beszélni a saját orvosoddal.
2021. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy volt nekem is és egyáltalán nem volt gondom.
2021. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mellső fali volt a tapadása nekem is,és Clexane-t is szúrtam.

Nekem az életkorom miatt (is) programozott császár volt.


A terhesség alatt nem volt gondom,csak a mellső fali tapadás miatt kevésbé éreztem az elején-közepén a baba mozgását.

2021. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!