Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. hetes ultrahangon...

Ha a 12. hetes ultrahangon szóba sem került a baba neme, akkor inkább kislány?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A 12 hetes UH-n sok orvos nem bocsátkozik tippelésekbe, mert akkor még baromi nehéz eltalálni. Majd 20 hetesen megmondja.
2021. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem mondta meg, keresre sem. Kisfiu :)
2021. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért gondolod, hogy akkor lány? Egyáltalán rákérdeztél? Nekem csak akkor mondta az ultrahangos doki, hogy ha nem kezdem el kékre/rozsaszinra festeni a szobát akkor tippel nekem egy 70%-ost. Magától nem mondta volna.
2021. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim nem nemiszervet keresett 12 hetesen, hanem a csontok szögeit nézte. Így mondta meg már 12 hetesen, hogy a szeméremcsontja alapján lány. Lányom is lett. Ismerősi körben és a kórházban is mondták, hogy ő mindig jól állapítja meg a gyerek nemét. Mondjuk ezt nem értem hogy hoztad összefüggésbe, megkérdezted egyáltalán a nemét?
2021. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy jutottál erre?

Nekem sem hozták szóba, már a 3. trimeszterben voltam mikor egyszer mondta a szonográfus, hogy lány, de biztos tudják... Ha rajtuk múlt volna nem tudtuk volna, csak babamozin mondták

2021. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 hetesen ugyan próbálkozott megnézni a nemét, de nem látta a doktornő. A 20 hetes genetikain az első dolog amit megláttunk, a fütyije volt. :)
2021. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fiús anyukák meggyőződéssel állították nekem. Kedves sztorikat olvasok most, köszönöm a tapasztalatokat. Nekem teljesen mindegy, csak legyen egészséges. Férjem szerint meg nem baj, ha kislány 😀. De persze nagyon várjuk! ❤️
2021. jan. 12. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Rákérdeztem, mert amúgy nem mondott volna semmit. Nekem a 12 hetesen lányt tippeltek...de mondta a doki h csak tipp, ne vegyem biztosra. Aztán a 20. hetin egyértelműen fiú lett 😁
2021. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Nálam viccesen alakult: a hárító válaszra számítva ugyan, de azért csak feltettem a kérdést a 12. heti ultrahangon, miközben feküdtem az ágyon, és a doki nagyban szánkázott az uh fejjel a hasamon: "Tuuuuudom, hogy korai, doktor úr, de mégis... esetleg egy tippet..."

Már vette a levegőt, hogy "Jaj, Dóra, ilyenkor ez még korai..." majd egy csapásra elnémult, ugyanis a 12. hetes picikém szabályosan ráült az uh érzékelőre, teli terpesszel lobogtatva a lobogtatni valót...

Ram néz a doki "szóval korai, de EZT szerintem még maga is látja..." :DDD

2021. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12. héten nemi szervet nem látni,de amit anyukák mondtak az hülyeség. 20.héten már baba neme kiderül
2022. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!