Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek ilyan terhességi...

Valakinek ilyan terhességi tünete?spontán vetélés után lehetséges hogy következő hónapban összejöjjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Történetem a következő.

Nov.11 volt menstruációm.Az után eldöntöttük apával jöhet a kistesó.A december sikeresnek is tűnt.Dec.12 teszteltem egy halvány pozit de sajnos 2 nap késéssel megjött:(

Január 4. Voltam orvosnál,akkor mondta a doki hogy kb 2 nap múlva ovu.Amit tudttam mert naptárt vezetek és érzem is mindig.Most vagyok dpo 8.Tegnap estétől nagyon feszít a hüvelyem vagy olyan mint ha dagadna(nem igazán tudom rendesen megfogalmazni) A múlt éjjel kb 7 voltam pisilni.Normal esetbe 1x ha kimegyek wc-re.És ez folytatódik ma is kb 30 percenként

Járok wc-re. A derekam kb 2 napja fáj és néha és hasam alja is inkább szurkál.7 napom van még a nemvártig.Mit gondoltok?Volt esetleg valakinek ilyen tünet?Babás lett?Köszönöm ha megosztjátok velem..



2021. jan. 14. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem derékfájás, sok pisilés fertőzések esetén szokott lenni.

Pláne ha 7 nap van nemvártig, akkor még be se ágyazódott az a petesejt, lehetetlen, hogy bármilyen tüneted legyen.


Egyébként én spontán vetélés utáni hónapban estem teherbe. A vetélés miatt kitolódott az ovum, a 26. napon volt. A babám eddig makk egészséges.


31hkm

2021. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.:)

Gratulálok a bábához.

Múlt hónapban is már nemvárt előtt 4 nappal pozit teszteltem.És a hátfájás és a hasszurka is megvolt úgy mint most,elég korán.A hátfájást ilyen mindjárt megjön érzéshez tudom hasonlítani.Voltam már felfázva ez ettől teljesen más..

2021. jan. 14. 11:42
 3/5 A kérdező kommentje:
*babához
2021. jan. 14. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia ennyiszer pisilni szerintem inkább felfázás lesz. Negyedik terhességem de soha nem jártam ennyit a wc-re mint amit te írsz...
2021. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszod.

A pisilni jàràs csökkent.Viszont ez a feszülés nem.Olyannak tudnám leìrni mint amikor tolòfàjàsnàl feszìt alul.Szültem 2 gyerköcöt de egyiknèl sem volt ilyen tünetem..

Hetföre kaptam idöpontot dokihoz majd akkor kiderül mitöl is van ez..

2021. jan. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!