Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A következő lenne a kérdesem.p...

Tin2011 kérdése:

A következő lenne a kérdesem.pozitiv teszt,majd másnap barnáztam,orvos, progesteron exeltis 100mg-t írt fel 2x1-et.Progesteron tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A következő lenne a kérdesem.pozitiv teszt,majd másnap barnáztam,orvos, progesteron exeltis 100mg-t írt fel 2x1-et.Szedem,és azóta semmi barnázás vagy vérzés.Viszont szokott feszülni a hasam.A kérdésem az lenne,hogy aki szedett progesteront,mik a tapasztalatok?A terhesség megmaradhat?Mivel segithetek hogy minden oké legyen?

2021. jan. 15. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem, és idáig minden rendben van. Én nem tapasztaltam mellékhatását progeszteronnak, de van aki rosszul van tőle hányinger stb. én mindenképpen pihenést és a házasélet mellőzését javasolnám.

Nekem az orvosom még azt is mondta hogy szedjek Aspirin Protect 100-at, mert az segíti a beágyazódást. Sok sikert nektek!

2021. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a progi nem varázsszer. Ha tényleg csak a progi hiány miatt barnázol segíthet, ha nem akkor sajnos progi mellett is elvetêlhetsz.


Sok pihenes, ne emelgess, ne fürödj kádban, ne erőlködj a wc n, amit még ajánlanak.


A hasfeszülés normalis, magnéziumot szedhetsz rá nyugodtan.


A legjobbakat kívánom!

2021. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem nem lesz gond.. :)
2021. jan. 15. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedtem, csak a 200 mg-ból naponta 1x1-et. Most dajkálom azt a babámat, 5,5 hós :)

Előtte sajnos volt egy vetélésem üres petezsák miatt, akkor szintén barnáztam, de ott nem segített a progeszteron (akkor Utrogestant kaptam, 2x100 mg, de annak biztos semmi köze nem volt a kimenetelhez, hogy melyik gyógyszert kaptam).

A legjobbakat kívánom!

2021. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt írta a doki, de sajnos én ettől nagyon szédülök, és baromi fáradt vagyol tőle. Viszont a barnázást elmulasztotta. Próbálj tényleg pihenni, nem megerőltetni magad!
2021. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Igen, én is szédültem tőle, borzasztó volt. :( Bevétel után fél órával a székről is képes lettem volna leesni. De én kb a 13. Hétig barnáztam mellette.

2021. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik babámnál nem segített 7 hetesen elment, következő terhességet progival az elején, minden gond nélkül végig vittem
2021. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem én időben kezdtem szedni..hétfőn megyek újabb ultrahangra..
2021. jan. 15. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!