Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám 5 hetes terhes éjel...

Anyukám 5 hetes terhes éjel nagyon erős hasfájása volt vérzés szivargás nem volt de csak hétfőn tud orvoshoz meni hivtunk mentőt őksem tudtak nagyonsemit csinálni mára elmult de hányingere ugyanugy van szerintetek lehet vetélés?bizom hogy nem!

Figyelt kérdés

#5 hetes #erős hajfájás terhesen
2021. jan. 15. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha nem vérzik valószínűleg minden rendben lesz. De biztosat uh tud mondani.
2021. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Na ezt nem akarom elhinni, hogy a mentősök nem csináltal semmit.

Ha a terhesség gyanuja fenn áll, kötelességük ultrahangra bevinni...

Mondom ezt mentősként.

Egyébként fogja magát, bebattyog az ambulabciára, egyből megvizsgálják.

Ha hétfőig nem tud bemenni, mi lesz ha lesz gyerek, azt sem fogja tudni orvoshoz vinni ha baj van?!

Ez a felelőtlenség felsőfoka.


Egyébként lehet vetélés...

2021. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

#2 Szerinted mit látnak egy 5. heti ultrahangon? Maximum egy minimális petezsákot, de van, aki még azt is cisztának nézi. És egy 5. heti vetélést szerinted milyen módon lehet megakadályozni? Meg miért is kéne egyáltalán, amikor az valószínűleg azért következik be, mert a sejtszaporodásnál már történt valamilyen olyan hiba, ami lehetetlenné teszi a test kialakítását? Kicsit nézz már utána az első trimeszternek az ilyen kirohanásaid előtt.

A vetélési kockázat végig ott van az első trimeszterben, nagyjából a trimeszter végi első genetikai ultrahangtól számítható úgy, hogy "meg akar maradni" a magzat. Van ugyan "orvosság", ami elvileg beadható, ha vannak olyan jelek - pl. pecsételő vérzés, nagy fájdalmak - hogy az embrió (ismétlem, az embrió, nem pedig a petezsák) alatt rezeg a léc, de még itt is nagyobb a valószínűsége, hogy fejlődési oka van ennek.

Nekem a 13-14. hétig végig fájt a hasam, sőt az első trimeszterben háromszor is rózsaszín vagy barna hüvelyváladékot láttam: minden orvos azt mondta, hogy ez teljesen normális és akkor érdemes besétálni egy közeli kórházba, ha konkrétan vércseppek jutnak ki a hüvelyből.

2021. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt semijen fajta szivárgás de köszönöm hogy irtatok voltunk már dokinál és minden rendbe él a kisbaba 😊
2021. jan. 26. 03:24
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

3!

Nem nőgyógyász vagyok, hanem mentős!

Elmondom neked, kutya kötelességünk MINDEN terhes/vagy terhesseg gyanús (pozitív tesztet ha csinál otthon és közli velünk) nőt bevinnünk a kórházba. Mindegy, hány hetes, mi a panasz...

A magzat megmentése/élete számít.

Pont ezért, mert mi mentősök vagyunk, nem nőgyógyászok... vizsgálat, ultrahang nélkül szerinted mi mit állapítunk meg?


Én főként erre reagáltam kedves 3as!


2es voltam.

2021. jan. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező hány éves az anyukád?mi van anyukádal és pocaklakojával?
2021. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!