Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapja nem szedek fogamzásg...

4 hónapja nem szedek fogamzásgátlót. Eddig mindig 26napra jött meg a menstruációm.Most viszont 4napja késik. Van mellfeszülés,rengeteget pisilek. Lehet e terhesség,vagy ez még korai? Ha nem jön meg pár nap múlva,tesztelek.

Figyelt kérdés

#Terhesség gyógyszer után
2021. jan. 16. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztél, lehetsz terhes.

Csinálj egy tesztet.

2021. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cynthus válasza:
78%

Hidd el, ritka az, hogy valakinek minden egyes alkalommal percre/napra pontosan megjöjjön. Nekem soha az életben nem jött meg napra pontosan.

Ha védekeztetek, nincs miért aggódni. Ha nem, az nem azt jelenti, hogy teherbe estél, de azt sem jelenti, hogy nem vagy terhes. Várj még. 4 nap az semmi.

Nekem menstruáció előtt elő szokott fordulni, hogy megfeszül a mellem, és én is sokat szoktam akkor pisilni.

Én azt javasolnám, hogy várj még. Ha 10 napot késik, és akkor sem jön meg, akkor mehet a teszt.

2021. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 érzékenységű valószínűleg már mutatná, ha nem csúszott a ovid, nekem 4 nappal mensi előtt mutatta.
2021. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok nem írtam 10es teszt😁
2021. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem szedsz gyógyszert, gondolom babát akartok. Simán lehet.

Miért nem csinálsz egy tesztet? 🤦‍♀️


Nekem ahogy 9 év után abbahagytam a gyógyszert, többet meg sem jött. A 28.napon, amikorra (nem)vártam, teszteltem, erős pozitív letr.

2021. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy tudtok ennyit várni😁 én mindig nem várt előtt már teszteltem ha + volt akkor volt baba, ha nem akkor később sem lett +
2021. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!