Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez terhes has?...

Szerintetek ez terhes has? Tudom hulye kerdes, de bizonytalan vagyok, ugy erzem mintha nott volna a hasam.

Figyelt kérdés

4 honapja voltam egyutt egy sraccal, azota nem voltam senkivel. Egy reggeli tesztet csinaltam meg aktus utan 4 hettel, negativ lett. Aznap delutan dokinal is voltam es megtapintotta a hasam, csinalt huvelyi uh is, pisi tesztet is, es azt mondta nem vagyok terhes. Megnyugidtam ugyhogy nem is foglalkoztam vele.Viszont par hete ugy erzem mintha mocorogna valami, hangos bugyborekolo hangot hallok szinte allandoan. Volt mensim, de azt olvastam, hogy az elso 6 honapban meg lehet terhesseg mellett menstruacio.

Ahogy szamoltam 17 hetben lennek. A lenyeg, hogy azt vettem eszre mintha not volna a hasam.

Egy 17 hetes terhes has igy nez ki?


Negativ hozzaszolast nem kerek.


2021. jan. 16. 17:37
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
2021. jan. 16. 17:37
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem olyan
2021. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
Szia!Egyéb tüneteid nincsenek?A hasad nagyobb kicsit,de ki tudja hogy ez terhes has e.Mindenkinek más és más a hasa növekedése ha terhes.Menj orvoshoz és mondd hogy arra gyanakszol terhes vagy.
2021. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Jovoheten megyek
2021. jan. 16. 17:45
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Tehát orvos azt mondta, hogy nem vagy terhes, teszt negatív, menstruálsz is, de szerinted terhes vagy, mert nőtt a hasad. Aha.

Az elmúlt napokban ez már a sokadik ilyen kérdés, egészen elképesztő, hogy... be se fejezem inkább.

2021. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#3 nincs igazabol semmilyen mas tunetem....de hiaba megis be vagyok parazva, vagy mar tenyleg en fujom fel nagyon
2021. jan. 16. 17:53
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább puffadt has, és a bélmozgást érzed.

De együttlét után 4 héttel a teszt egyébként is kimutatta volna.

2021. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem lehetsz terhes,főleg hogy utána a teszt se mutatta ki.De mindegy,jövőhéten úgyis orvoshoz mégy.Ő is megerősíti hogy nem vagy terhes és megnyugszol

#3-as voltam

2021. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem olyan. Ez egy edzetlen, punnyadt nő pocakja.
2021. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Alapbol is van egy kis pocakom, 58-59 kg. szoktam lenni, es hiztam 1 kg. pedig alig eszem valamit, mert nagyon stresszes idoszakot elek es sokat dolgozom, alig van idom enni. Nem ertem mitol hiztam. Ez a hizas is zavar, mert hizas utalhat terhessegre is....
2021. jan. 16. 18:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!