Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítsèg!! Terhessèg vagy más...

Segítsèg!! Terhessèg vagy más lehet a gond??

Figyelt kérdés

Sziasztok! El szeretnèm mesèlni a "kis" törtènetemet. Remèlem kapok segitsèget!

Szóval már kb 1 ève szedek fogamzásgátlót, ès kb 1 hónapja kezdtem el nemi èletet èlni, a gyógyszer szedèse óta teljesen normális volt eddig a mensim, nagyon sok volt ès a színe is mindig èlènk piros volt, azonban most ez megváltozott, ugyanúgy csak 3 napig tartott, viszont most az elejèn barnás volt, utánna èlènk piros a vège fele meg rózsaszínes, a mennyisège pedig sokkal kevesebb volt a szokásosnál. Utánna kicsit fájtak a melleim, görcsöl a hasam (egyèbkènt a hasam azóta is görcsöl pedig már elmúlt, szóval ez fura), fáj a fejem ès így kb ennyi volt az össz tünet. Ma szeretkeztünk a párommal viszont most nem csak gyógyszerrel hanem óvszerrel is vèdekeztünk mert ígyis elèg aggódós vagyok ès nem szeretnèk mèg babát, korai lenne...na de szeretkezès után a pisim nagyon csipett, meg fájt ott alul, de ez csak egyszeri eset azóta már nem fáj. Ja ès mèg a hasam is megy kb minden kaja után, már kèt napja.

Fogalmam sincs hogy mitől lehet ez az egèsz, hogy valami fertőzès vagy akármi. Esetleg terhessèg..de remèlem hogy az nem, a gyógyszert rendesen szedtem/szedem. Majd fogok venni tesztet, de lègyszí addig írjátok le a vèlemènyeiteket hogy ez mitől lehet. Előre is köszönöm!:)


2021. jan. 16. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasmenésed előtte is volt?

Mert akkor a tabi sem ugy véd

A pisis dolog lehet hugyuti fertőzés.

2021. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem! Eddig nem volt hasmenèsem, csak az utóbbi kèt napba van, de csak akkor ha eszek valamit.
2021. jan. 17. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. De teszrelj
2021. jan. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkabb valami fertozes. De vegyel tesztet, hogy megnyugodj.
2021. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem valószínű hogy terhes lennél, nyugi :) Menj el nőgyógyászhoz, ő megmondja majd mi okozza a tüneteket.
2021. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes vagy. Inkább egy fertőzés, amire ráadásul még ráaggódsz, a hasmenés lehet, hogy már amiatt jött
2021. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!