Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtató terhesség alatt?

Nyugtató terhesség alatt?

Figyelt kérdés
1 hónapos terhes vagyok, mindigis szabálytalan volt a cikusom ezért ha késett nem teszteltem egyből azért derült ki későn. Kb mindennap bevettem egy Frontint de persze így, hogy kiderült mi a helyzet azonnal abbahagytam. Lehet valami baja ettől a későbbeikben a babának??

2021. jan. 17. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet baja, 6. hétig nincs is összeköttetésben veled. 4. hétnél hamarabb ki se derülhet egy terhesség, úgyhogy annyira nem értem a kérdést. Mindenesetre egy frontin nem mennyiség, akármikor is veszed be a terhesség során, nem kell aggódni.
2021. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg az első 6 hétben a minden vagy semmit elv érvényesül, tehát ha nagy bajt okozna, akkor nem maradna meg a pici, ha nem okozott gondot megmarad.

Szerintem semmi baj nem lesz.

2021. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Valószínű semmi baj nem lesz, de ha eddig frontinra szorultak, javaslom a pszichologust, mert nem gondolom, hogy a probléma megszűnik, a stressz meg nem tesz jót
2021. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Hat en biztos nem kockaztatnam a babamat egy nyugtato miatt.

Meg ha nem is lehet baja akkot sem.

Inkabb ha ugy erzed hogy nyugtato kell beszelj egy orvossal.

Mert terhesseg kesobbi idoszakaba is ugyanugy szukseged lehet ra.

Ami mar tuti nemfog jot tenni a babadnak.


9hkm

2021. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!