Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mégis mi lehet? Lehet...

Ez mégis mi lehet? Lehet tenni ellene valamit? A munkahelyemen már zúgolódnak, hogy nem bírok a fájdalmak miatt dolgozni.

Figyelt kérdés
Bal lábamra sántítok, mert az orvos szerint nyomja az ideget a baba. Egészen a derekamig hatol a fájdalom, menni is alig bírok. A munkahelyemen szinte nem tudok semmit se csinálni emiatt, már ki is vannak akadva a többiek, hogy mindent helyettem kell csinálni, mert egyszerűen nem bírom már fizikailag meg lelkileg se. Kiiratni se tudom magam, mert azt mondják hogy anyuka nem olyan nagy dolog ez, meg kellene emberelnie magát. Most mit csináljak?
2021. jan. 17. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Menj el másik nogyogyaszhoz és irasd ki magad 🤷🏼‍♀️
2021. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Irasd ki magad
2021. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem kellene már dolgoznod menj táppénzre. Komolyan előbb írsz ki kérdést minthogy ez eszedbe jutna? 🙉
2021. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ti nem olvastátok a kérdést? Eszébe jutott a táppénz, de az orvosa szerint nem indokolt...
2021. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam, hogy menjen MÁSIK orvoshoz. Masodvelemenyt kikérni teljesen általános dolog.
2021. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem valahogy egyértelmű, ha nem tudok dolgozni de nem írnak ki akkor orvost váltok...
2021. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Engem hasonlóval a háziorvosom vett fel javaslat nélkül, veszélyeztetett terhes kóddal.
2021. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz dolgozni, akkor jogosan zugolodnak, hogy helyetted kell dolgozni, de elég hülye helyzet. Most ha nem zugolodnanak akkor te ott ucsorognel a munkahelyeden felpolcolt lábakkal?

Gyereked lesz! Szoval ne légy ilyen élhetetlen, szépen intézd el a táppénzt, pont az ilyen esetekre van.

2021. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond az orvosnak írjon ki táppénzre, mert nem tudsz helytállni a munkahelyen! Mond hogy fáradt is vagy, hányingered van, alig élsz. Kötelessége lenne táppénzre venni. Más orvosok könnyű, irodai munkával is táppénzre veszik az anyukákat ha nem bírják.
2021. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha, azt hiszem, hogy itt aztán van baj bőven.


Mi az, hogy azt mondja az orvos, hogy "emberelje meg magát" ? Az ilyeneket kellene eltiltani attól, hogy paciensekkel találkozzon.

Táppénzre, betegszabadságra akkor kell kiírni valakit, ha az állapota nem teszi lehetővé, hogy dolgozzon. Ebben az esetben szerintem ez 100%-ban fennáll.


Szóval, egyrészt az orvos egy bunkó, másikat kellene keresni, másrészt, kérdező, te is legyél határozottabb.

2021. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!