Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Már 23 napja késik.

Tüneteim: szédülés, fejfájás, mellfájás, hasfeszülés, hatalmas étvágy rengeteg böfögés, szorulás, fehérfolyás.

Csináltam pár tesztet ami negatív lett. Lehetséges hogy terhes vagyok a tesztek ellenére? Ha nem terhesség akkor vajon mi okozza ezeket a tüneteket?



2021. jan. 17. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat ezt orvos tudná megmondani, hogy mi okozza.
2021. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hormonzavar lehet például.Menj orvoshoz és ő tudni fogja mi a probléma.Ki is derülne hogy terhes vagy e esetleg
2021. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Hormon zavar.. ezek egyike sem terhes tünet...
2021. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen,itt mindenki terhes ezen az oldalon vagyis azt hiszik.Nem rosszból mondom,de mindig a tünetekkel jönnek de közben több hete full negatív a teszt.Én 1-szer tesztelek max 2-szer menzesz napján és ha negatív akkor elengedem a dolgot vagy orvoshoz megyek ha úgy látom szükséges
2021. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És ráadásul az a gáz, hogy az összes ilyen "önjelölt terhes" olyan tübetrket számol be, ami vicc.

Fejfájás? Front van folyamatosan....

Puffadás? Mit ettél az elmúlt napokban?!

Böfögés? Ez komoly?! 😂😂😂 (ennyi erővel ferjem is terhes...)

Hatalmas étvágy? 🤔🤣🤣

Szorulás? Istén a napokban elfogyasztott dolgokon elgondolkodnék...

A mellfajdalom az, ami utalhat valamire. Mensire, hormonzavarra, ovulációra, bármire ...

2021. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze #5-ös így igaz.A tünetek átvernek sok nőt.Én már ilyen dolgokra nem adok.Ha a teszt pozitív akkor terhes vagyok ha nem akkor valószínű hogy nem.Olyan egyszerű dolgok ezek.Plusz ha az orvos is megerősíti akkor mondható biztosra a terhesség,mármint élő terhességre gondolok.Nem megyünk hamar oda se mert nem lát úgyse semmit hiába minden.Nekem is fáj a mellem és olyan mint a "sózsák" plusz érzékeny,de nem vagyok terhes csupán menzesz előtt vagyok és az okozza :)
2021. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell bunkózni, normális kérdést tettem fel.

Lehet nálatok egyből pozitív a teszt, másoknál meg jóval később mutatja ki. Csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra.

Ha azt mondanám hogy babát szeretnénk a párommal és tervezve van akkor biztos mondanátok hogy úgysem vagy terhes. Ha meg mondanám hogy félek hogy az vagyok mert megszakításos módszerrel védekezünk, akkor mindenki mondaná hogy tuti terhes vagy. Egyszerűen szörnyű hogy mennyire rosszindulatú emberek vannak.


Viszont a normális hozzászólásokat köszönöm!

Ma voltam orvosnál, nem tudta kizárni egyértelműen a terhességet, látott valamit csak nem biztos hogy magzatot, lehet csak ciszta. Elküldött vérvételre aztán holnap kiderül

2021. jan. 18. 11:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk mi rosszindulatúak csak reálisak,mert már nem egyszer csalódtunk a tünetekben legalábbis én.Nem kell megsértődni ezen.Nekünk se sikerül sajnos úgyhogy én aztán megértem mit érzel.Csak mindenki a tünetekkel jön amikre nem lehet alapozni ezt orvos mondta nekem.A másik pedig az hogy ritka az hogy a teszt ne mutassa ki de előfordul.Volt már rá nem egy példa.Remélem sikerült és megnyugszol.Sok sikert a holnapi napra
2021. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező? Lett belőle valami?
2021. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem lett baba és még a párommal is szétmentünk 😅
2021. márc. 20. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!