Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma 4napja késett a menstruáció...

Ma 4napja késett a menstruáció m,teszteltem,pozitív lett! :) Mikor érdemes orvoshoz mennem? Illetve még nincs semmilyen tünetem,nektek mikor jöttek az elsők?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 20:20
1 2
 1/11 Angel3000 ***** válasza:
13%
Szia! Mindenképp vàrjàl a 3. hònapig! Nem érdemes koràbban menni, mert csak „megbojgat“ a Nôgyògyàsz! Ha jòl érzed magadat, akkor ne menj!
2021. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze és hagyja ki a vérvételt,meg a genetikai ultrahangot? Kérdező: 7-8 hét között menj.
2021. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Én is osztom az első válaszoló véleményét! A terhességi teszt tutira mutatja h terhes vagy, nem kell ehhez orvos. :)

De ha izgatott vagy meg akarsz látni egy lüktető kékes holyagot a monitoron mert ettől tudatosul benned hogy tényleg ott a bebi, akkor legkorábban két hét múlva.

Sok boldogságot!

2021. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
2-es a genetikai uh és vérvétel 3 hónaposan, 12 hetesen van ahogy az 1-es írta! Én azon voltam először.
2021. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, de előtte el kellene menni a védőnőhöz is a kiskönyvért nem?
2021. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen ráérsz. Én 6+1-nél voltam, de még nem volt szívhang, ma már várnék inkább egy hetet. Az első trimeszterben laborba is kell menni (nyilván, nem kötelező), szóval már csak ezért se várj szerintem a 12. hetet.
2021. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

A kiskonyv nem kell az uh-ra, legalábbis nálunk.

(Azt a kiskonyvet egyébként szerintem már csak hagyományból tartottak meg, mert nálunk legalábbis minden a számítógépes rendszerben van, és onnan nyomtatják a leleteket is, nem ír már kézzel bele senki.)

2021. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na de a 12 hetes uh-n nem kérdezi meg az orvos, hány hetes vagy, ki/mikor állapította meg a terhességet? Vagy akkor azt mondod, ja csak nem jött meg pár hónapja, úgyhogy most vagyok 12 hetes terhes? Nekem mondjuk minden vizsgálatnál írtak a kiskönyvbe eddig.
2021. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Hát de, megkérdezték én meg mondtam hogy 12 hetes a menstruáció szerint. Azért ehhez nem kellett orvosi diploma :)

De itt pl 12. hétig a védőnő se hív be. Nekem ez szimpatikus, mert én nem szeretek orvoshoz se menni, de tudom hogy sokan szeretnek havonta menni orvoshoz, mert az nyugtatja meg őket.

2021. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 8hetesen voltam először akkor megállapította a terhességet. Mennem kellett védőnőhöz megcsinálta a kis könyvet és elmondta a további teendőket plusz a vizsgálatokat. En jövő héten megyek belgyógyászatra majd február elején 12.heti uh.ra 😊

Sok sikert és boldog babavárást kívánok😊

2021. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!