Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 17.én jött meg...

December 17.én jött meg utoljára, ekkor már 4 napja késett. Január 10 óta erős pozitív a tesztem pedig ha 17től számolom a következő menstruációt akkor csak 15.től jelezhetné. Szerintetek ennyivel korábbi peteérés lehetett?

Figyelt kérdés
Február 5re van alapból időpontom orvoshoz, érdemes lenne hamarabb mennem? A decemberi menzi normális volt, csak késett.

2021. jan. 18. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel nem a 14. napon ovuláltál, hanem a 12. környékén. Nincs ezzel semmi baj, az orvost úgyis a dec. 17 érdekli.
2021. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiről nem maradsz le, ha a februári időpontodra mész el, és nem kérsz korábbi időpontot.

Pont ott lesz szívhang és az élő terhesség megállapítása.

Kb 7. Hét lesz, másnak is akkor érdemes mennie.

Egyébként 17+14 az 31. -pé, majd 10 nap beágyazódás, bőven jól van ez így, majd genetikain 12. Hét körül belövik a pontos korát, szerintem felesleges ilyeneken agyalni, legyen jó helyen, és dobogjon a szíve 🥰

2021. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi, en is arra huzok persze akit irtatok. Csak az elso ket gyerekemnel menzi kimaradas utan egy hettel jelzett csak a teszt, es most jol meglepodtem! :)
2021. jan. 18. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első két esetben pedig jó eséllyel később volt ovud, mint sejtetted. :)
2021. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vegul korabban voltam orvosi vizsgalaton. Es 6+2 szep szivhanggal :)
2021. jan. 30. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2021. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben, ma holnap varom a nifty eredmenyt. Kezdek mar izgulni miatta. A meretei alapjan pontos volt minden, csak sok volt a hcg a szervezetemben, ezert lehetett jo koran pozitiv a tesztem!
2021. márc. 3. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!