Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba nemének megállapítására...

Baba nemének megállapítására (is) melyik uh központot ajánlod 12 hetesen?

Figyelt kérdés
Most voltam a genetikai uh-n ahol egy "talánt"kaptam, de hozzá tette, hogy ez tippek is rossz, sajnos nagyon rosszul feküdt a babám és végig aludt szinte,epp hogy a fontos dolgokat le tudta mérni. Amik szerecsere rendben voltak. Annyira vártam már ezt az uh-t és hogy kiderül a neme.

2021. jan. 18. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ultrahangon ne várj csodát. Függ az eredmény a babától, a fekvésétől, a fejlettségétől, hogy a lábai között-előtt van-e a köldökzsinór vagy bármi szövet, stb... 12 hetesen ritkán mondják meg biztosra a nemet. A 18.héten szokás - ha látható egyáltalán.

Én is egy talánt kaptam 12 hetesen, elmagyarázta a doki hogy ugyan látja hogy háromszögben vannak a nemiszervek (fiú), de biztosat csak akkor lehet mondani, amikor már el is távolodtak a testtől a részek.


Úgy hallom, a vér teszt az egyetlen ami kb biztosra meg tudja mondani.

2021. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem menj el az összesbe, aztán valamelyikben csak jó kedvében lesz a gyerek hogy talánra megtippeljék a nemét, csak aztán nehogy később kiderüljön, hogy nem az.
2021. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok mùlik az időzìtèsen, a legprofibb helyre is elmehetsz, ha a baba nem jò pòzban van :)
2021. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13 hetesen voltam a genetikain

Istenhegyib simám megmondták a 2. Babàt


12+3 naposan az első babát nem a Czeizelben

Sőt a 18. Hétig nem tudták megmondani, pedig a dokim czeizeles szonográfus volt..

Egyszerűen nem mutatta neg magátyy

2021. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Róbert Károly Genium - Dr Timmerman! Legprofibb a szakmában! 12hetesen egyertelmuen latszott nala, hogy lány, kép is van róla!


38hkm

2021. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!