Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből már csak vetélés lehet?

Ebből már csak vetélés lehet?

Figyelt kérdés
Igaz volt már 3vetélésem de így még sose jártam!(sose volt szívhang) Múlt héten is feküdtem bent a korházban 3napot erős vérzés miatt, akkor már volt szívhang is! Ma ismét erős vérzéssel jöttem be mivel darabos is elengedtem a dolgot! Erre szépen nőtt a pezezsák benne élő embrió és zárt méhszáj! Szigorú fekvés, de én borzasztóan félek, itt már nincs esély ugye?
2021. jan. 19. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem!Miért ne lenne esélye hogy megmarad?Élő az embrió és zárt a méhszáj akkor ennyi.A vérzésre írtak fel gondolom progeszteront,nem?Az jó lehet a vérzésre.Pihenj sokat és ne idegeskedj.Sikerülni fog!Szorítok
2021. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Honnan jön a vér? Hematóma, vagy valami más? Meg tudták állapítani?


A darabos vérzés nem jelent túl jót, de szerintem csak akkor engedd el, ha tényleg elmegy.


Sajnálom amúgy... De drukkolok, hátha!

2021. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nincs hematóma, nemtudták megmondani honnét vérzek! Szív alakú a méhem állítólag ettől is lehet vérezni, de én már semmit se tudok! Köszönöm nektek! A remény hal meg utoljára 🙏
2021. jan. 19. 14:22
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Majd írdd már meg hogy mi lett.Kíváncsi vagyok.Remélem hogy megmarad.Drukkolok!Ha van progeszteronod kúp vagy kapszula formában akkor az hátha segít

#1-es voltam

2021. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett
2021. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pozitív maradni
2021. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szorítok, hogy ez a baba életben maradjon és teljesüljön a vágyad! Legjobbakat kívánom!
2021. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem is szív alakú a méhem, 1 missed ab volt,utána egy viszonylag jó terhesség. Annyi,hogy későn akart fordulni a fiam és a méhem miatt nem tudott,így csm.lett.

Nagyon drukkolok neked!

2021. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Reggel vizitkor az orvos annyit mondott, hogy elő terhesség múlt hét csütörtökhöz képest szépen nől (2,7mm embrio) most 5mm, zárt méhszáj ebből még bármi lehet! Még vérzek de ez már nem darabos és extra erős majdnem még menzeszhez se hasonlítanám! Nem görcsölök inkább kis feszítést szúrást érzek! Kavarognak bennem az érzések, hogy mi lessz 😔
2021. jan. 20. 12:09
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem olyan szörnyű hírek.A feszítés,szúrás normális korai terhességnél.Nem lesz itt gond ha vigyázol magadra.Pihenj sokat és ne idegeskedj.Szedd a magnéziumot nagyobb dózisban és persze D vitamin,terhes vitamin.Kaptál gondolom progeszteront is,nem?
2021. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!