Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+0 hetes terhességi Ultrahan...

11+0 hetes terhességi Ultrahangon mik ezek a fekete elmosódások? Kép lent.

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon és az orvosnő csak hümmögött, nem mondott semmi lényegeset. Aggódom mivel volt vérzésem hematóma miatt két hete és most progeszteront iszok. Félek hogy a pirossal be jelölt folt megint hematóma vagy a méhlepényel van gond, mivel olyan közel van hozzá? Tudja valaki esetleg hogy mi lehet? Vagy ez egy normális egészséges ultrahang?

[link]



2021. jan. 21. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább a lepény szerkezetére hajaz.

A lelet mit ír?

2021. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet,de ha olyan nagy baj lenne akkor mondta volna az orvosod.Bízz benne
2021. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs lelet, semmit se kaptam a nőgyógyásznál csak kétkicsi ultrahang képecskét meg egy következő időpontot február 18. ára.
2021. jan. 21. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

És ha hematoma, akkor amúgy mi van? Szeded a progeszteront, mást mit tudsz tenni ugyan?

Szerintem kicsit túltolod. Egyébként szerintem csak a méhizomzat érhálózata, bár egy kép alapján nehéz véleményt alkotni.

2021. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Neked és nekünk laikusként szerintem nem dolgunk eldönteni, mi látható. Gondolj bele, hogy az ultrahangot végző orvos hány évet tanult azért, hogy elemezni tudjon egy képet. Nem beszélve arról, hogy hány veszélyes esettel találkozott.

Ha BÁRMI kóros lenne, akkor jelezte volna neked vagy akár a papíron, mivel gondatlanság miatt nagyon meghurcolhatják. Szóval a helyedben nem aggódnék.

Az Uh kép azért van, hogy nézegesd, milyen szép a babád, milyen jól fejlődik stb...semmi másra!

2021. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is így látom dehát le is írtam

#2-es voltam

2021. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem leletnek lennie kell, nézd meg az eeszt-ben, mert nyoma kell legyen, hogy jártál nála. Egyébként szerintem ezek lacunák a méhlepényen, ilyen mindenkinek van, csak általában kicsik és nem látszanak. De nem vagyok radiológus. Ha magánba jársz, akkor hívd fel nyugodtan, és kérdezd meg, de én sem hiszem, hogy izgulnod kell miatta.
2021. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!