Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs gyakori vizelési...

Ha nincs gyakori vizelési ingerem első hetekben az baj?

Figyelt kérdés

2. Babát várom. Elsőnél folyamatosan pisilni jártam ejjel is vagy 3x fel keltem.

19. Voltam dokinál mikor kiderült még csak 5 hetes körüli vagyok.

Ami tunetem van a mellfeszülés és az álmatlanság. Ja meg a menzesz elmaradás. Csak fura h most nem járok ki wc annyit mint előző terhesegemnél! :( :o



#terhesség #Terheségi tünet
2021. jan. 24. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj??
2021. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a terhesség végén se jártam extrán sokat pisilni, nekem semmit sem befolyásolt a terhesség. Problémamentes terhesség után egészséges lányka született, szerintem ez nem jelent bajt. Örülj neki, annyival kevesebb kellemetlenség.
2021. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a koraterhességi pisilés gyakorisága főleg a méh helyzetével függ össze. A leggyakoribb, előrehajló fajta méh nagyon közel van a hólyaghoz, és ahogy kicsit nőni kezd, nyomja, aztán idővel kiegyenesedik, és utána már felfelé és előre csinál helyet magának. Simán lehet, hogy neked az első szülés után nem állt vissza erre a teljesen előrehajló alakra.
2021. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm picit megnyugodtam
2021. jan. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!