Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok,...

11 hetes terhes vagyok, megjelent valami a huvelybemenetnél. Lehet valamilyen süllyedés, de terhesen lehet méhsüllyedésem? Részletek lent.

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, már volt ezelőtt egy terhességem, aminek sajnos missed ab lett a vége. Most újra terhes vagyok és mivel féltünk hogy ez a baba is elmegy az orvosom progeszteront irt fel. Egy hétig napi 2x kellett fel helyeznem a huvelybe. A hét vége fele egyik este amikor próbáltam berakni a gyógyszert egy nagy darab tojás méretű valamit éreztem a huvelybemenetnel. Nagyon megijedtem es először azt hittem megint vetélésem lesz de mivel semmilyen más jele nem volt, sem vér, sem gorcsok, így egy kicsit megvizsgáltam magam és úgy érzem h ez a valami hozzam tartozik, nem egy idegen test. A neten keresgélve ilyen tünetekkel méh és hüvelyfal, illetve hólyag süllyedés lehet. A kérdésem az h mitől ilyen fiatalon? Nem is szültem még. És terhesen milyen kockázatai vannak? Lehet valami baja a babának? El múlhat magától ? Vagy lehet valami más is süllyedésen kívül? Kérlek akinek van tapasztalata írja le.

2021. jan. 24. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hólyagsérvre tippelek a leirasod alapján.
2021. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász annyit mondott, hogy a terhesség miatt változik a hüvely is...lehet tényleg így van de nem nyugtatott meg...elég zavaró szex közben is...nagyon szűk vagyok és nem minden pozíció kényelmes...
2021. febr. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!